Kandavā viesojas delegācija no Turkmenistānas

9. novembrī Kandavā pabija delegācija no Turkmenistānas – pašvaldību un parlamenta pārstāvji.

9. novembrī Kandavā pabija delegācija no Turkmenistānas – pašvaldību un parlamenta pārstāvji.

Lai iepazītos ar pašvaldību darbības sistēmu un funkcijām, kā arī vēlēšanu kārtību, no 4. līdz 11. novembrim Latvijā mācību vizītē viesojas delegācija no Turkmenistānas. Tālos viesus uzņem Latvijas Pašvaldību savienība.
9. novembrī delegācija pabija Kandavā. To vadīja ANO Attīstības programmas Turkmenistānā programmas vadītāja Bairamgula Garabajeva. Delegācijā bija pašvaldību un parlamenta pārstāvji.
Sarunā ar Kandavas novada domes priekšsēdētāju Alfredu Ķieģeli viesi vēlējās uzzināt ko vairāk par teritoriālās reformas norisi novadā, par tās pozitīvajām un negatīvajām iezīmēm, par domes sastāvu, pašvaldības finansiālo situāciju un novada ekonomiskās attīstības principiem.
Viesi pabija arī novada uzņēmējdarbības atbalsta centrā, apskatīja pilsētu, kā arī ievērojamākos tūrisma objektus citviet novadā. Lai lūkotu lauku tūrisma attīstības tendences, viesiem piedāvāja apmeklēt Matkules pagasta zemnieku saimniecību «Atmatas». Savukārt tikšanās noslēgumā gūtos iespaidus plānoja pārrunāt Matkules pagasta administratīvajā centrā, vienlaikus iepazīstot arī tā līdzšinējās darbības funkcijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *