Kandavā atdzimst futbols

Jaundibinātā Kandavas futbola komanda pēc vairāk nekā 15 gadu pārtraukuma atkal spēlē «Lielo 11:11» futbolu. Komanda pārsvarā sastāv no jauniem futbolistiem, kuri lielo futbolu spēlē pirmoreiz, bet viņiem lieliski palīdz šī sporta veida "veterāni" kā Igors Zaļevskis, Dzintars Ābele, Arnis Eimanis un tukumnieks Sergejs Uvarovs.

Jaundibinātā Kandavas futbola komanda pēc vairāk nekā 15 gadu pārtraukuma atkal spēlē «Lielo 11:11» futbolu. Komanda pārsvarā sastāv no jauniem futbolistiem, kuri lielo futbolu spēlē pirmoreiz, bet viņiem lieliski palīdz šī sporta veida "veterāni" kā Igors Zaļevskis, Dzintars Ābele, Arnis Eimanis un tukumnieks Sergejs Uvarovs.

Veiksmīgu futbola spēles prasmi Kandavas komanda pierāda Talsu rajona futbola čempionātā. To nemaldīgi apliecina līdz šim notikušo spēļu rezultāti: Kandava – Vandzene – 7:1; Kandava – Kolka – 1:0; Mērsrags – Kandava – 2:3; Kandava – Krauzers (Talsi) – 2:1; Vika (Talsi) – Kandava – 0:4; Talsi – Kandava – 2:11. Var droši sacīt, ka visi komandas spēlētāji ir īsti futbola entuziasti un laukumā spēlē ar pilnu atdevi, tāpēc neizpaliek arī rezultāti. Rezultatīvākā spēlētāja gods Kandavas komandā pienākas Egīlam Karlsonam.

Nākošā futbola spēle paredzēta svētdien, 3. augustā 20.00 Valsts Kandavas lauksaimniecības tehnikuma stadionā, kad laukumā spēkiem mērosies Kandavas un Dundagas futbolisti.

Zemītnieki aktīvi sportā jau no bērna kājas

Aizvadītās nedēļas nogalē notika Zemītes pagasta sporta svētki un tajos aktīvi piedalījās deviņas pieaugušo un četras sportiski noskaņotas bērnu komandas. Te nu gan jāuzteic zemītnieku jaunā paaudze, jo tik kupla jauniešu līdzdalība iecerētajās sporta aktivitātēs sen nebija piedzīvota. Malači zemītnieki! Lūk, tiešs pierādījums sportistu jaunajai maiņai!

Todien komandas sacentās futbolā (gan pieaugušie, gan bērni), strītbolā un volejbolā, bet individuālie dalībnieki – zvejnieka zābaka un olu mešanā, mērojās spēkiem stiprinieku sacensībās, bet bērniem bija savas nodarbes.

Spraigās spēlēs neizpalika arī rezultāti.

Futbolā pieaugušajiem: 1. vietā komanda «Počkas» (Kandava), 2. vietā «Kenija» (Zemīte), bet trešajā – «LB Vāne»; futbolā bērniem 1.vietā «Drakoni» (Āpšenieki), 2. vietā «Mazuļi» (Zemīte), 3. – «Mošķīši» (Zemīte); strītbolā 1. vietā «Trafiks» (Jaunsāti), 2. vietā «Počkas», bet 3. – «Kenija»; volejbolā 1. vietā «Trafiks», 2. vietā «Ģimenīte» (Kandava), 3. – «LB Vāne».

Stiprinieku sacensībās vīriešu konkurencē 1. vietā ierindojās A. Apse (Zemīte), 2. – A. Podnieks (strādā Norvēģijā), bet 3. – V. Drīksna (Vāne), bet sieviešu konkurencē 1. vietā L. Kolosovska (Zemīte), 2. vietā M. Dzērve, bet 3. – A. Koļča.

Zābaka mešanā pavisam piedalījās 12 pāri, bet galu galā uzvarēja Andrejs Karlsons un Gunita Lagzdiņa no Vānes. Olu mešanā 15 pāru konkurencē uzvarēja Kristīne Janemane un Edgars Zariņš no Kandavas.

Pateicoties Ērodejas Kirillovas un viņas palīgu neizsīkstošajai enerģijai un izdomai, bērniem sportiskās aktivitās risinājās visas dienas garumā. Sacensības notika gan uz batuta, gan sporta laukumā. Arī dalībnieki bija pasākumam nopietni gatavojušies. Piemēram, komandas «Mošķīši» sportistus uzskatāmi varēja atpazīt jebkurā brīdī, jo viņi izcēlās ar formu atbilstošu noformējumu. Zemītes parka simtgadīgo koku paēna vasarīgajā tveicē bija kā radīta šim pasākumam, un gandarīti jutās visi – sportisti, organizētāji un arīdzan līdzjutēji.

Nākošie un šī gada noslēdzošie novada sporta svētki notiek šodien, 2. augustā, 11.00 Valdeķos.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *