Draugu pulks paplašinās

Par to pārliecinājāmies arī mēs, noraugoties, kā sestdienas pēcpusdienā Kandavas brīvdabas estrādi «Ozolāji» pieskandēja brīnišķīgs koncerts.

Par to pārliecinājāmies arī mēs, noraugoties, kā sestdienas pēcpusdienā Kandavas brīvdabas estrādi «Ozolāji» pieskandēja brīnišķīgs koncerts.

«Draugu saietā» piedalījās gan pašmāju dziedātājas un dejotāji, gan kupls pulks novada cienījamā gadagājuma ļaužu – draugi no tuvām un krietni attālām Latvijas vietām, kā Skrīveriem, Salacgrīvas, Cēsīm, Ādažiem, Kuldīgas, Dundagas, Sabiles, Kabiles un Vandzenes. Šogad viņiem pievienojās arī Latvijas lietuviešu biedrības «Bajunas» dalībnieki un pensionāru folkloras ansamblis no Kauņas.
Prieku par atkalredzēšanos un satikšanos dziesmā pauda Daugavas Vanadžu Kandavas kopas ansambļa dalībnieces.
Koncertā dziesmas mijās ar raitiem un atraktīviem deju soļiem. Uzlūkojot šarmantās dāmas, viņu brīnišķīgos tērptos, saieta vadītājs Jānis sākotnēji izteica nožēlu par stiprā dzimuma partneru trūkumu. Tomēr raugoties daiļajās dejotājās un viņu priekšnesumos, vīru trūkumu dejas placī skatītājam tā īsti nemaz nebija laika izjust.
Koncertam jaukā tradīcija – jubilāru sveikšana. Šoreiz gaviļnieku vidū bija astoņi ievērojamu gadu slieksni sasniegušie kungi un kundzes no Kandavas novada: Ruta Legzdiņa, Ārija Zeltiņa, Ēriks Bambis, Aldonis Freibergs, Vilnis Horsts, Jānis Kučāns, Jānis Zandersons un Dzintars Ērvalds.
Kā simbols kopīgās draudzības stiprināšanai un vairošanai, ozolu ieskautās estrādes ielokā tika iedegts draudzības ugunskurs. Nu omulīgā vidē un atbilstošā noskaņojumā sākās balle, kurā par patīkamu deju mūziku gādāja muzikanti Andis un Guntis no Talsiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *