Augstākais novērtējums – Elīnai Ķildai un viņas Vīnes zilajam trusim

Pagājušajā nedēļā noritēja 27. starptautiskā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstāde «Rāmava». Tajā ar pašas izaudzēto Vīnes zilo trusi augstāko vērtējumu ieguva Jaunpils mazpulku aktīva dalībniece Elīna Ķilda. Lai iegūtu šo augsto novērtējumu esot daudz jāstrādā, un standartus jāzina līdz mazākajam sīkumam, jo izstādes žūrija ļoti stigri vērtē daudz kritēriju – nagus, spalvu, zobus, stāju u.c. 

Pagājušajā nedēļā noritēja 27. starptautiskā lauksaimniecības, lopkopības, dārzkopības un komunālās saimniecības izstāde «Rāmava». Tajā ar pašas izaudzēto Vīnes zilo trusi augstāko vērtējumu ieguva Jaunpils mazpulku aktīva dalībniece Elīna Ķilda. Lai iegūtu šo augsto novērtējumu esot daudz jāstrādā, un standartus jāzina līdz mazākajam sīkumam, jo izstādes žūrija ļoti stigri vērtē daudz kritēriju – nagus, spalvu, zobus, stāju u.c.  Šogad Elīna piedalījās arī Mājdzīvnieku izstādē Ķīpsalā, kur pārdevusi divus no saviem lolojumiem.

Jau pagājušā gadā apciemojām Elīnu viņas trušu saimniecībā un bija redzams, ka ikkatrs brīvais brīdis tiek veltīts trušu aprūpei. to apstiprināja arī Jaunpils mazpulku vadītāja Līga Bierande. Viņa pastāstīja, ka Elīna daudz varot pastāstīt par tušiem, kā pareizi tos audzēt, kā tie jāaprūpē. Savu atbalstu meitenes aizrautībai ar trušu audzēšanu snieguši arī citi Jaunpils mazpulcēni, rudenī savācot divas kastes ar zīlēm, lai trušiem pavasarī būtu ko pagrauzties.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *