Atkal “nelaimīgais” Jelgavas krustojums

Jājautā, kad beidzot Rīgas – Ventspils šosejas krustojumā tiks ierīkots aplis? Par tā nepieciešamību autovadītāji kārtējo reizi varēja pārliecināties šorīt pēc pulksten 8.00, kad avārijas dēļ nācās ilgi gaidīt.

Jājautā, kad beidzot Rīgas – Ventspils šosejas krustojumā tiks ierīkots aplis? Par tā nepieciešamību autovadītāji kārtējo reizi varēja pārliecināties šorīt pēc pulksten 8.00, kad avārijas dēļ nācās ilgi gaidīt.

Avāriju šoreiz izraisīja AUDI 80 vadītāja, kas, braucot no Jelgavas puses, nepamanīja pa galveno ceļu braucošo automašīnu PEUGOT PARTNER ar piekabi, un notika kārtējā sadursme. Par laimi, šajā negadījumā cilvēki nav cietuši. Jāpiebilst, ka arī avārijas vietā strādājošie ceļu policisti atzina, ka avārijas šajā krustojumā nu jau notiek ar apskaužamu regularitāti…

Komentāri

 1. vot tur nu tieshaam sen jau alis dereeja.piektdienas vakarpusee tur citreiz var vairaakas cigaretes izsmeekeet,kaameer tikt paari tam krustam vai nogriezties uz riigu.

 2. Aplis jau derētu tik kā zināms mūsu valstī ja kko vajag izbūvēt svešā teritorijā…privātīpašnieki "uzskrūvē"reālos ceņņikus par to zemi..

 3. valsts nosaka daudz mazāku cenu nekā tirdus cena 🙁
  pierādījums Jelgavā satiksmes rajons, izpirka visas dāčas pa kapeikām. nu riktīgi kapeiku p…..ji

 4. 1. om23 – ja cilvēks ir steidzīgs UN kaut nedaudz attapīgs, viņam vienmēr ir iespēja no Tukuma pārbraukt krustam pāri un tad uz Rīgu braukt pa to ceļu, kas pēc puskilometra pa kreisi aiziet, vai, pagriezt pa labi uz Ventspils pusi, tad pēc pārsimts metriem iegriezt lauku ceļā, izbraukt mierīgi atpakaļ un braukt uz Rīgu jau no Ventspils puses. Pilnīgi bez gaidīšanas.

  2. Pirms jebkura krustojuma ir jāskatās divreiz, DIVREIZ! vai kāds kaut kur netuvojas un redzamības problēmu tur nekādu nav, līdz ar to tur tikai tiek dabiski atlasīti tāpat braukt nemācētāji.

  3. Gribētu redzēt kā stenēs tie steidzīgie braucēji, kamēr (ja) tiks būvēts aplis. Nebrīnīšos ja to darīs gadu un jāapbrauc būvdarbu posms būs caur 4 miskastēm un vienu grāvi.

 5. brazilam:

  nu gan tu pateici:)tak lielaakoties mashiinas piektdienas vakaros naak no riigas puses!protams arii no otras.labi,biki vieglaak ir braukt taisni,tad caur ozolpili.sapratu,ko tu domaaji pa labi,tad pa kreisi.nevisai man tas variants…to lielaaka dalja nevar iedomaaties un izdariit.un kas buutu, ja saaktu katrs treshais taa dariit?!

  tanii krustaa staavot un gaidot sanaak nevis divreiz, DIVREIZ,bet divdesmitdivreiz skatiities,lai tiktu aaraa!

  ja saaktu tur ko dariit,tad nebuutu nekaada probleema apbraukt,paciest veel lielaakas gruutiibas,jo zini ka peec tam buus eerti braukt.

 6. Nezinu – pieļauju ka šāda līmeņa šosejai nekāds mazais apalītis nederēs, normatīvi un loģika prasīs kārtīgu. Tam savukārt varētu traucēt benzīna uzpildes punkts. Ja jābīda tālāk, tad atkal 2 citi ceļu gali jāpārlīkumo.

  Savukārt par kustību runājot – nu jā, vairums ir no/uz Rīgu, bet aplis šajā gadījumā precīzi tāpat neko no gaidīšanas neatrisinās – tas labais pagrieziens apļa gadījumā tāpat būs identisks ar manis lietoto steigas triku.

 7. Un vispār – es domāju, ka šobrīd tāpat ir sasniegts mašīnu maksimums, pat jau nedaudz ir pagājis uz leju – pagājušogad bija īsti nikni. Kad benzīns maksās tik, cik tas tas taisās maksāt beidzoties naftai, tad vidējais pilsonis brauks ārā no garažas tikai tad, kad to tiešām vajadzēs.

 8. par kalonku nezinu,vai trauceetu.domaaju ka nee.tik liels kaa laukenee jau protams nesanaaktu,bet pietiktu kaads ir,ka brauc pa riigas apvedcelju,pie kekavas.tur arii kaadreiz nebija aplis.

  ja ir aplis,tad tomeer ir savaadaak.mashiinas jau daudz leenaak brauc cauri,viedlaak un daudz droshaak ir krustojumu izbraukt,par ko jau te vairaak iet runa.

  bet taa kaa tagad,tad tur ir daudz biistamaak nekaa ja kaads brauc pa shoseju uz 120 km/h,vai kaads mieriigi maajas braucot izdzeeris dazhus alinjus.

 9. nu ko tad, tagad uz katra krustojuma taisiisim apllus?!!! manupraat tur pietiktu ari ar luksoforiem. kautgan principaa ari tie nebuutu vajadziigi. pie visa ir vainiigi soferiisi,kuri ar riitdienas aatrumu, brauc ar sodienas masiinaam,pa vakardienas celiem!

 10. Bet vai tad nav jāievēro ātrums? Visi skrien kā traki- neko ne redz ne dzird…biju tajā mirklī, redzēju avāriju…kā var nepamanīt pa galveno ceļu braucošu mašīnu?
  Un tajās rīta stundās(tas pats vakarā) visi tik steidzīgi, un galvenais- viens par otru svarīgāki…

 11. zvaigzne rakstija:

  Visi skrien kā traki- neko ne redz ne dzird…biju tajā mirklī, redzēju avāriju…kā var nepamanīt pa galveno ceļu braucošu mašīnu?
  ——————————

  tu blondiine?! kad saaksi braukt,tad ariisapratiisi!

 12. Nu a es braucu…bet ar taa liidz galam nesaprotu, kaadiem kosmosa speekiem rokaas jaasadodaas, lai to krustojumu neizbrauktu? Bet var jau buut, ka no Slampes puses viss izskataas citaadaaks, nekaa no Tukuma, ko naakas izmantot biezhaak!?

 13. Kāda suņa pēc to luksoforu uzlika pi Jauntukuma? Varēja uzlikt uz Jelgavas krustojuma. Skrienn jau ari kā pusdulli.
  Šodien ar laika apstākļi ir štruntīgi , bet gudreļi salasījušies taisa tādus manevrus, ka pilnigi bail paliek!

 14. Pats smiekliigaakasi, ka tas Jauntukuma luksofors deg arii naktiis…vo tas ir – "Kaada sunja peec?"

 15. Aplis jataisa draugi miljie… Un ar apgaismojumu.!2josl…! Nevis ta kaa ir Laukjenes aplii.. Kad, Melna tumsa, jeb biezaa miglaa… lidojam tik aplim viduu.. 😀

 16. Orn23=Kā man uztvert – kā komplimentu vai kā?sanāk ka tikai vīrieīs ir tie visgudrākie un visu edzošie….ha-ha! Jāsmejas…
  Un man nav jāsāk braukt- es jau n-tos gadus braucu….tā kā tos komplimentus vari dāļāt kādai savai cacai…
  Un runa iet par konkrētu gadījumu, kurā visi izsaka savus viedokļus nevis aplaimo ar "komplimenhtiemj"Tā, kā , draudziņ, sorry, ne es blondīne, ne kā

 17. anoniimajam

  pirms uzrunaa mani,staadies priekshaa kas pati esi!savaadaak nezinu ar ko runaaju,kam atbildeet..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *