Covid-19 Latvijas saslimstības izplatības karte

Sīkāk datus šobrīd nevar atspoguļot, lai pasargātu konkrētu pacientu no sensitīvo datu izpaušanas.

Atgādinām, ka lielākajā daļā no vietām, kur tiek fiksēta NMPD brigādes ierašanās spectērpos, analīžu rezultāti ir negatīvi (no 666 izmeklējumiem 26 ir pozitīvi).
Jau vēstīts, ka sestdien Latvijā apstiprināti deviņi jauni “Covid-19” saslimšanas gadījumi, tādējādi kopējo saslimušo skaitu paaugstinot līdz 26 cilvēkiem.

Komentāri

  1. Nav jāpublicē personas vārds, uzvārds, bet gan konkrētā pilsēta, ciemats, iela (ja tā ir liela pilsēta). Tāpat teritorijas, kur šīs personas ir bijušas. Jūs pārprotat datu aizsardzību, rezultātā, sabiedrībai netiek sniegta kritiski nozīmīga informācija. Šie dati, kurus publicējāt ir miskastē metami.

  2. Tie ir šī brīža aktuālie Slimību profilakses un kontroles centra dati, kas liecina, ka pa visu Pierīgas teritoriju, iespējams, ir 6-10 saslimušie. Nu, protams, tie, kas oficiāli ar izmeklējumiem pierādīti. Cik inficēto un saslimušo ir reāli, to neviena valsts, neviens dienests pateikt nevar un nepateiks. Pat tad, ja būtu spējīgi veikt totālu visu pilsoņu laboratorisko pārbaudi. Tāpēc joprojām vissvarīgākie ieteikumi ir tie paši vecie: 1) iespējami mazāk kontaktēties ar ārpusģimenes cilvēkiem; 2) ja nu kaut kur izejam, tad ieturam distanci ar citiem cilvēkiem; 3) iespējami bieži mazgājam rokas, uz ielas neēdam, cenšamies nemazgātas rokas nelikt ne pie mutes, ne acīm; 4) ja jūtamies sasirguši (vienalga, ar kādu vīrusu), jāsēž mājās, bieži jāvēdina telpas un jādzer iespējami daudz šķidruma. Pandēmijas gadījumā nav nekā svarīgāka kā ierobežot jebkādu iespēju slimībai izplatīties – vienkārši neapšķaudīt citus un pašiem izvairīties no apšķaudīšanas! Lai visiem laba veselība!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.