vītolu fonds

 “Puratos Latvia” piešķir stipendijas un tiekas ar stipendiātiem Pūrē

Kopš 2006. gada “Puratos Latvia” stipendijas ir kļuvušas par atspēriena punktu 38 pārtikas tehnoloģijas, ķīmijas un ar to nozaru saistītiem studentiem. Septiņpadsmit gadu laikā kopā saziedoti 134 097 eiro. Vienas stipendijas apmērs katram stipendiātam ir 2600 eiro akadēmiskajā gadā, kas tiek izmaksāti 10 mēnešus no 1. septembra līdz 30. jūnijam. Ilgtermiņa sadarbības ietvaros “Puratos Latvia” stipendijas administrē “Vītolu fonds”.

Tukuma novada jaunieši,kuri saņēmuši Vītolu fonda stipendijas

Jauno mācību gadu ar Vītolu fonda administrētajām stipendijām Latvijas augstskolās uzsāka 830 studenti. No tiem aptuveni puse – pirmkursnieki, bet pārējie esošie stipendiāti, kuri studijas turpinās, saņemot fonda atbalstu. Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no visas pasaules – Latvijas, Austrālijas, ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas un Zviedrijas –  gada laikā stipendijās būs iespējams izmaksāt aptuveni 1,6 miljonus eiro.

Sākas pieteikšanās Vītolu fonda stipendijām

Ja esi centīgs un mērķtiecīgs, ja esi guvis labus un teicamus vērtējumus mācību darbā, ja esi iesaistījies sabiedriskajās aktivitātēs gan skolā, gan ārpus tās, arī tu vari kļūt par Vītolu fonda stipendiātu un nākotnē kļūt par Latvijai noderīgu speciālistu ar augstāko izglītību!