Tukuma novada jaunieši studē ar Vītolu fonda administrētajām stipendijām

Ar noticēšanu sev var pacelt zvaigzni, tikai ar citu dāvāto ticību to noturēt. Jau divdesmit vienu gadu Vītolu fonda dzinējspēks ir izcilu studentu vēlme iegūt zināšanas un nesavtīgu ziedotāju ticība šo jauniešu spējām.

Jauno mācību gadu ar Vītolu fonda administrētajām stipendijām Latvijas augstskolās uzsāka 860 studenti. No tiem aptuveni puse – pirmkursnieki, bet pārējie esošie stipendiāti, kuri studijas turpinās, saņemot fonda administrēto stipendiju atbalstu. Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no visas pasaules – Latvijas, Austrālijas, ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas, Horvātijas un Zviedrijas – gada laikā stipendijās būs iespējams izmaksāt aptuveni 1,7 miljonus eiro.

2023./2024. mācību gadā ziedotāju stipendijas no Tukuma novada saņem 19 jaunieši:

Paula Amanda Zagorska (Ata un Balvas Bredovsku stipendija), Aleksandra Mertena (Mirdzas un Alfrēda Grāmatiņu piemiņas stipendija), Annija Jēce (Jāņa Vilgerta stipendija), Līva Rulle (Ritas un Jura Petričeku piemiņas stipendija), Tomass Kristiāns Šterns (OP stipendija), Katrīna Grebeško (LPKS “LATRAPS” stipendija), Kristaps Kristers Ozols (Ērika Brītiņa piemiņas stipendija), Sintija Mieze (Draugu stipendija), Ance Eimane (SIA ”Kurekss” stipendija), Anna Marija Vārpiņa (SEB bankas stipendija), Monta Liberte (Edvīna Peniķa piemiņas stipendija), Beāte Beta Makovska (Anonīmās Austrālijas ziedotājas piemiņas stipendija), Diāna Birnere, Evelīna Mileika, Renāte Pavlova, Kristiāna Liene Penka, Artūrs Balnass, Rūta Liepa (Gunāra Šterna piemiņas stipendija), Jānis Kazaks (LSC stipendija).

Vītolu fonda dibinātājs Vilis Vītols ir teicis: “Izglītība ir visa pamats kā pašam cilvēkam labklājības sasniegšanai, tā visas valsts spēkam un izaugsmei. Mūsu stipendiāti ir izcili un, tiekoties ar kādu no viņiem, es vienmēr izjūtu pacilātību. Tad mani vienmēr pārņem sajūta – Latvijai ir nākotne.”

Pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām nākamajam studiju gadam sāksies 2024. gada 1. februāra un turpināsies līdz 1. martam. Vairāk informācijas: www.vitolufonds.lv.

Komentāri

 1. Vai reāli nabagi saņem stipendijas? Tur pirmais kritērijs ir izcilība. Bet kāda izcilība, ja var būt, ja esi nabags? Tas ir kā lētā gala skārienjūtīgo telefonu veiktspējā salīdzināt ar jaunu, vidēji dārgu serveri.

 2. Nu, pabeigšu šogad LU. Būs man diplomā KP par pieciem gadiem, nevis kā citiem par diviem.

  1. Ko tu pabeigsi debila PETUHU galva :)))))) vienigais ko tu pabeudzi ir skola pie poliklinikas Tukuma, un to tikai 4 klases, jo 5 klase tevi vietejie čiganeli jaja aiz stura

 3. Izlasīju šo foršo ziņu un nodomāju, vai tik tas nabadziņš skolnieciņš jau nav kaut ko atkal iepļūtījis. Kādreiz kaut ko dikti gānījās par to Vītola fondu. Bet nu jau četri komentāri… Kaut Tevi velns rautu, skolnieciņ…

  1. Arvids001, lai tevi uz koka dēliem kāds pienaglotu, kā tavu elku rabīnu Jēzu Kristu ebreju folklorā! Āmen!

  2. arvids001 saka: 17.10.2023 21:54 Arvids001, lai tevi uz koka dēļiem kāds pienaglotu, kā tavu elku rabīnu Jēzu Kristu ebreju folklorā! Āmen!

 4. Bingo, proletariāta spīdeklis Skolniekzellis ir klāt.
  Vītola fonds paredzēts talantīgo bērnu atbalstam, bet ne jau palīgskolniekiem un deklasētiem proletāriešiem, kuri visiem uzbāžas ar savu nabadzību.

  1. Ansis saka: 19.10.2023 18:40 Bet tu esi fagots, kuru Velns paraus aiz paudiem pirms ņemšanas bukkakē pozā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *