Tukuma novada jaunieši,kuri saņēmuši Vītolu fonda stipendijas

Jauno mācību gadu ar Vītolu fonda administrētajām stipendijām Latvijas augstskolās uzsāka 830 studenti. No tiem aptuveni puse – pirmkursnieki, bet pārējie esošie stipendiāti, kuri studijas turpinās, saņemot fonda atbalstu. Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no visas pasaules – Latvijas, Austrālijas, ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas un Zviedrijas –  gada laikā stipendijās būs iespējams izmaksāt aptuveni 1,6 miljonus eiro.

2022./2023. mācību gadā ziedotāju stipendijas no Tukuma novada saņem 20 jaunieši: Paula Amanda Zagorska (Ata un Balvas Bredovsku stipendija), Alise Evardsone (Jāņa Kārkliņa piemiņas stipendija), Elza Anastasija Vasermane (Kristīnes Anstrats un Janet Geovanis stipendija), Terēze Baumane (Jura Gravas piemiņas stipendija), Jānis Šadauskis (“Puratos Latvia” stipendija), Katrīna Grebeško (LPKS “LATRAPS” stipendija), Kristaps Kristers Ozols (Ērika Brītiņa piemiņas stipendija), Viktorija Solovjova (SEB stipendija), Marta Šteinberga un Annija Jēce (Edvīna Peniķa piemiņas stipendija), Krišs Aleksandrs Vasermans (SIA “Apsīte” stipendija), Ance Eimane (SIA “Kurekss” stipendija), Diāna Birnere, Sanija Raina Brenča, Evelīna Mileika, Kristiāna Liene Penka, Renāte Pavlova, Ringolds Rutkis un Rūta Liepa (Gunāra Šterna piemiņas stipendija), Jānis Kazaks (LSC stipendija).

Pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām nākamajam studiju gadam sāksies 2023. gada 1. februāra un turpināsies līdz 1. martam. Vairāk informācijas: www.vitolufonds.lv.

 

 

Komentāri

 1. Mani Vītolu fonds noignorēja. Kāpēc tā? Caur tiesus trūcīgs lauķis var ko piedzīt?

  1. Vītola fonds atbalsta talantīgos jauniešus, tas nav sociālais dienests , kurš atbalsta nelabvēlīgās ģimenes, garīgi slimos un plakanzemjus.
   Vītola fonds ir privāta labdarības iestāde nevis valsts iestāde.
   Tāpēc, ja tik ļoti gribas sūdzēties, tad sūdzi tiesā sociālo dienestu, ka vislētāko makaronu paka bija par mazu.

   1. Vai tad es neesmu talantīgs? Mana vidējā atzīme vidusskolā bija 8 balles. Es regurāli piedalījos mācību priekšmetu olimpiādēs. Novadā man bija godalgotās vietas. 9. klasē es pat piedalījos Valsts Bioloģijas olimpiādē (vecā Bioloģijas fakultātes ēka, tagad tā ir tukša, atrodas blakām RTU inženierzinātņu vidusskolai). Man bija 31. vieta no 54. vietām (tie, kas uzvarēja novadu posmā). Priekš 15 gadus veca jaunekļa no trucīgas ģimenes tas ir visai labs rezultāts. Ja vērtētu tikai trūcīgo jaunekļu kvintili, tad man būtu godalgotā vieta valstī. Varētu pat domāt par dalību Sarptautiskās bioloģijas olimpiādes izlasē. Vidusskolā rezultāts man pasliktinājās. Bija 2. un vēlāk arī 3. vieta novadā. Tā lūk. Tas ka manus pieteikumus ignorē ir smieklīgi. Ēdušais neēdušo nesapratīs. Vītolu fonds nav labdari. Tie ir naudas administrātori gluži kā banķieri, kuri dzīvo uz naudas apgrozījuma procentiem.
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 2. Vītolu fonds mani noignorēja. Kāpēc tā? Vai caur tiesu trūcīgs lauķis var ko piedzīt?
  Bez cieņas pret Vītolu fondu, Skolnieciņš
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 3. “tad sūdzi tiesā sociālo dienestu, ka vislētāko makaronu paka bija par mazu.” Par makaroniem es varu teikt, ka cilvēkus ar celiākiju (glutēna nepanesību) nedrīkst barot ar kviešu miltiem. Būs spēcīga alerģija. It īpaši noziedzīga rīcība ar šādiem makaroniem barot trucīgus pusaudžus ar celiākiju. Cilvēka augums ir determinēts. Cilvekam nav meristēmas šūnu kā tas ir augiem. Ja pubertitātes laikā neizdodas izaugt, tad tas neizdosies nekad. Ir protams plastiskā ķirurģija (pagarina kājas), bet šādu kirurģiju es nenovēlu nevienam, izņemot sociālo dienestu priekšniekus un priekšnieces. Bez narkozes un pretsāpju līdzekļiem, bet ar antibioltikām, lai viņi nenomirtu.
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

 4. Nu, Vītolu fonds no sevis tēlo labdarus, kas palīdz nabagiem. Bet vai tā ir taisnība? Vai līdz nabagiem kāda naudiņa vispār nonāk? Kā ir patiesībā???

 5. «TUKUMA NOVADA JAUNIEŠI,KURI SAŅĒMUŠI VĪTOLU FONDA STIPENDIJAS» Atkal tie vietējo ierēdnīšu un pašvaldības darboņu bērni tika pie naudas!!! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *