Tukuma novada jaunieši,kuri saņēmuši Vītolu fonda stipendijas

Jauno mācību gadu ar Vītolu fonda administrētajām stipendijām Latvijas augstskolās uzsāka 830 studenti. No tiem aptuveni puse – pirmkursnieki, bet pārējie esošie stipendiāti, kuri studijas turpinās, saņemot fonda atbalstu. Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no visas pasaules – Latvijas, Austrālijas, ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas un Zviedrijas –  gada laikā stipendijās būs iespējams izmaksāt aptuveni 1,6 miljonus eiro.

2022./2023. mācību gadā ziedotāju stipendijas no Tukuma novada saņem 20 jaunieši: Paula Amanda Zagorska (Ata un Balvas Bredovsku stipendija), Alise Evardsone (Jāņa Kārkliņa piemiņas stipendija), Elza Anastasija Vasermane (Kristīnes Anstrats un Janet Geovanis stipendija), Terēze Baumane (Jura Gravas piemiņas stipendija), Jānis Šadauskis (“Puratos Latvia” stipendija), Katrīna Grebeško (LPKS “LATRAPS” stipendija), Kristaps Kristers Ozols (Ērika Brītiņa piemiņas stipendija), Viktorija Solovjova (SEB stipendija), Marta Šteinberga un Annija Jēce (Edvīna Peniķa piemiņas stipendija), Krišs Aleksandrs Vasermans (SIA “Apsīte” stipendija), Ance Eimane (SIA “Kurekss” stipendija), Diāna Birnere, Sanija Raina Brenča, Evelīna Mileika, Kristiāna Liene Penka, Renāte Pavlova, Ringolds Rutkis un Rūta Liepa (Gunāra Šterna piemiņas stipendija), Jānis Kazaks (LSC stipendija).

Pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām nākamajam studiju gadam sāksies 2023. gada 1. februāra un turpināsies līdz 1. martam. Vairāk informācijas: www.vitolufonds.lv.

 

 

Komentāri

  1. “tad sūdzi tiesā sociālo dienestu, ka vislētāko makaronu paka bija par mazu.” Par makaroniem es varu teikt, ka cilvēkus ar celiākiju (glutēna nepanesību) nedrīkst barot ar kviešu miltiem. Būs spēcīga alerģija. It īpaši noziedzīga rīcība ar šādiem makaroniem barot trucīgus pusaudžus ar celiākiju. Cilvēka augums ir determinēts. Cilvekam nav meristēmas šūnu kā tas ir augiem. Ja pubertitātes laikā neizdodas izaugt, tad tas neizdosies nekad. Ir protams plastiskā ķirurģija (pagarina kājas), bet šādu kirurģiju es nenovēlu nevienam, izņemot sociālo dienestu priekšniekus un priekšnieces. Bez narkozes un pretsāpju līdzekļiem, bet ar antibioltikām, lai viņi nenomirtu.
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

  2. «TUKUMA NOVADA JAUNIEŠI,KURI SAŅĒMUŠI VĪTOLU FONDA STIPENDIJAS» Atkal tie vietējo ierēdnīšu un pašvaldības darboņu bērni tika pie naudas!!! ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *