Attēlam ir ilustratīva nozīme

Šonedēļ valdībā turpinās sarunas par skolu tīklu , tostarp ar Tukuma novada pārstāvjiem

Šonedēļ, 21. un 22.februārī turpināsies valdības sarunu cikls ar Latgales, Kurzemes un Zemgales reģionu pašvaldībām par Izglītības un zinātnes ministrijas sagatavotajiem kompleksiem risinājumiem augstvērtīgai izglītības nodrošināšanai vispārējā izglītībā. Sarunās diskutēs par jautājumiem, kas saistīti ar principiem efektīva skolu tīkla veidošanai, kā arī jauna pedagogu darba samaksas modeļa “Programma skolā” ieviešanu.

Valdības sarunās ar Latgales reģiona pašvaldībām trešdien, 21.februārī no plkst. 15.30 līdz 17.30 piedalīsies Izglītības un zinātnes ministrijas, Finanšu ministrijas, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, Satiksmes ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Ministru prezidentes biroja pārstāvji un Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisijas pārstāvji. Latgales reģionu sarunās pārstāvēs Rēzeknes valstspilsētas un Rēzeknes novada, Daugavpils valstspilsētas, Augšdaugavas, Preiļu, Līvānu, Balvu, Krāslavas, Ludzas novadu pašvaldību vadība un pārstāvji.

 

Ceturtdien, 22.februārī no plkst. 10.00 līdz 12.00 valdības sarunās no Kurzemes reģiona piedalīsies Liepājas un Ventspils valstspilsētu, Ventspils, Talsu, Kuldīgas, Dienvidkurzemes, Saldus un Tukuma novadu pašvaldību vadība un pārstāvji. Savukārt, no plkst. 13.00 līdz 15.00 valdības sarunās no Zemgales reģiona piedalīsies Jelgavas valstspilsētas, Jelgavas, Dobeles, Bauskas, Aizkraukles un Jēkabpils novadu pašvaldību vadība un pārstāvji.

 

Valdības un pašvaldību sarunas notiek Ministru kabineta ēkā, Rīgā, Brīvības bulvārī 36.

Komentāri

  1. nebūs jums algas,jo izglītības pārvalde samazinās slodzi,lai tik nebūtu jāmaksā

  2. Lai arī cik žēl, bet nevar pastāvēt skolas ar 17-20 bērniem, jo faktiski tā ir nepilna klase pilsētā.

  3. Protams, ka mazinās slodzi. Bērnudārzniekiem tikko paaugstinàja un jau sàk runàt par slodźu mazināšanu. Šobrīd centrā ir tkai nauda. Ne vairs bērns.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *