Attēlam ir ilustratīva nozīme

Samazinās apkures tarifi, tostarp Tukuma novadā

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izvērtējusi un š.g. 15.jūnija padomes sēdē izskatījusi siltumenerģijas gala tarifus septiņiem siltumapgādes komersantiem. Siltumenerģijas tarifs jūlijā vēl samazināsies Iecavā, Olainē, Rēzeknē, Salaspilī, Tukumā, Valmierā, kā arī Džūkstes, Pārolaines, Pūres, Sēmes, Slampes, Tumes un Vienības ciemā, bet no augusta – Koknesē.

SIA “Tukuma siltums” siltumenerģijas tarifs samazināsies par 13,3%

Tukuma pilsētā, kā arī Džūkstes, Sēmes, Slampes, Tumes, Vienības un Pūres ciemā no š.g. 1.jūlija siltumenerģijas tarifs būs 73,37 EUR/MWh. Salīdzinot ar šobrīd spēkā esošo kopš š.g. 4.marta, tarifs samazināsies par 13,3%. Siltumenerģijas tarifa samazinājums saistīts ar kurināmā (šķeldas) un iepirktā siltuma cenu kritumu. Līdz ar jaunā tarifa spēkā stāšanos šī būs jau ceturtā reize, kad komersantam šogad mainījies tarifs.

Apstiprinātajā tarifā ir iekļautas šķeldas, kokskaidu granulu, malkas un iepirktās siltumenerģijas izmaksas. Komersants 54% no siltumtīklos nodotā siltumenerģijas apjoma saražo pats, bet 46% iepērk no SIA “Tukums DH”. Izmantojot šķeldu, tiek saražots 92,3% no kopējā pašu saražotā siltumenerģijas apjoma.

Komentāri

  1. Jēga tadam standarta citur irlasītas info atreferējumam,bez tam reāli dzīvē tāds Tukums DH nemaz nestrādā jo tiesājas,varbut vajag paintereseties kaut drusciń pirms likt info presē:)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *