Attēlam ir ilustratīva nozīme

Sāksies darbi Kurzemes ielā Tukumā. Tiks slēgta iela.

16. maijā, atsākoties būvdarbiem Kurzemes ielā, tiks slēgta transporta satiksme posmā no Kurzemes ielas un Raudas ielas krustojuma (pie Tukuma 2. vidusskolas) līdz lokveida krustojumam Kurzemes, Meža, Spartaka ielu krustojumā (līdz Mego veikalam), informē Tukuma novada pašvaldība.

Slēgtajā posmā (skatīt satiksmes shēmu – 2. posms) tiek nodrošināta sabiedriskā transporta un operatīvā transporta plūsma. Atļauts iebraukt transportlīdzekļiem, kuri nogādā vai brauc saņemt kravu, un speciālajiem transportlīdzekļiem, kas brauc veikt darbus šajā zonā, kā arī automobiļiem, kuru īpašnieks dzīvo vai strādā šajā zonā, un uz taksometriem, kuri brauc pēc pasažieriem vai nogādā šajā zonā pasažierus.

Savukārt posmā no Kurzemes ielas 32 līdz Kurzemes ielas un Raudas ielas krustojuma, tiks organizēta satiksme ar luksoforiem, slēgta viena braukšanas josla (skatīt satiksmes shēmu – 1. posms).

Satiksmes ierobežojumi būs no 2022. gada 16. maija līdz 2022. gada 30. septembrim. Darba gaitā iespējamas satiksmes organizācijas korekcijas.

Būvdarbus veic SIA “CTB”, būvuzraudzību – SIA “BaltLine Globe”, autoruzraudzība – SIA “3C”. Darbus plānots pabeigt 2022. gada beigās.

 

Ceļa slēgšanas shēmas: 

Satiksmes shēma – 2. posms

Satiksmes shēma- 1. posms

Komentāri

  1. Ja mums nebūtu bijis tāds Zvaigzneskalns, tad, iespējams, jau būtu iela izbūvēta. Un daudz lētāk.

  2. Kaut dažus gadus, bet būs jauns ceļš, jo tur izbraukt jau ir ljoti kaitinoshi. Protas buus neertiibas, bet shiis neertiibas var pieciest.

 1. Lūdzu kontrolēt braukšanas ātrumu Spartaka ielā, tur zime 30 km/h , bet neviens to neievēro!

  1. Tas tāpēc,ka sūdi galvā šoferiem!!Tukumà vispār iet ar kājām pāri ielai pa gājēju pāreju ir 50/50 pašnāvība!visādi veci pimpauši vai bābas skatās tev acīs bet piebremzēt netaisās!

   1. taa varbut ir krievijaa.tukuma nemaz neesi piegajis pie zebras,kad mashinas jau pa gabalu bremzejas un laizh.

  1. es domāju,ka neviens nespēs kompensēt Nestei ikdienas zaudējumus,tāpēc piekļuve tiks nodrošināta.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *