Attēlam ir ilustratīva nozīme

Līdz 27. novembrim aicina izvirzīt pretendentus Gada balvai kultūrā Tukuma novadā

2022. gads Tukuma novadā ir bijis bagāts, spilgtiem un radošiem notikumiem! Kultūras iestādes, muzeji, bibliotēkas, nevalstiskās organizācijas un radošas personības ir radījušas daudz skaistu un neaizmirstamu mirkļu mums visiem Tukuma novadā! Lai pateiktos mūsu novada radošākajiem iedzīvotājiem, pašvaldība ir izsludinājusi iespēju pieteikt pretendentus «Tukuma novada Gada balvai kultūrā 2022».

Tai var izvirzīt kultūras nozares darbiniekus, biedrību pārstāvjus un radošas personības. Balva tiks pasniegta par izciliem sasniegumiem, jaunām un radošām idejām, kas ir stiprinājušas Tukuma pilsētas un novada tēlu Latvijas un starptautiskā mērogā.
Balvas pretendents var būt: fiziska un juridiska persona (kolektīvs, individuāls sasniegums, pasākums vai norise, kas apliecina izcilību un kreativitāti), kura darbībai ir cieši saistīta ar Tukuma novadu.
Pieteikumi līdz 27. novembrim jāsūta uz e-pasta adresi: laima.bautra@tukums.lv.
Pieteikums “Gada Balva Kultūrā 2022” iesniedzams, aizpildot elektronisko pieteikumu anketas veidlapu līdz 2022. gada 27. novembrim.

 

Komentāri

  1. Gan jau Smārdē atradīsies vēl kāds apbalvojamais. Un vispār Tukuma novadu vajadzētu pārsaukt par Smārdes novadu. Smārde tagad ir mūsu kultūras un ekonomikas smaguma centrs.

  2. Tukuma novada Gada balvai kultūrā 2022».
    Šitas gan bus inčigi palukot kādi tad mega sasniegumi ir Tukumam ha,ha,ha

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *