Attēlam ir llustratīva nozīme

Apstiprināti «Komunālserviss TILDe» tarifi

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izvērtējusi un apstiprinājusi jaunus ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus trim komersantiem – SIA “LUDZAS APSAIMNIEKOTĀJS”, SIA “Komunālserviss TILDe” un SIA “Mārupes komunālie pakalpojumi”. Visiem komersantiem jaunie tarifi stāsies spēkā 2023.gada 1.februārī.

No 2023. gada 1. februāra līdz 30.aprīlim ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs 1,57 EUR/m3 un kanalizācijas pakalpojumu tarifs – 1,84 EUR/m3. Attiecīgi pēc valsts atbalsta perioda beigām – no 2023.gada 1.maija ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs 1,84 EUR/m3, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – 2,20 EUR/m3. Plašāk par tarifa izklāstu skatīt šeit.

 

Tarifi tiks piemēroti vairākos Tukuma novada pagastos – Degoles, Džūkstes, Irlavas, Jaunsātu, Lestenes, Pūres, Sēmes, Tumes, Zentenes un Slampes.

Salīdzinot ar šobrīd spēkā esošajiem 2018. gadā apstiprinātajiem tarifiem, ūdensapgādes pakalpojumu tarifs no 1.februāra pieaugs par 0,53 eiro, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – par 0,47 eiro. Tarifu pieaugums ir saistīts ar saimnieciskās darbības izmaksu pieaugumu, lielāko ietekmi no tā veido elektroenerģijas izmaksu un transportlīdzekļu uzturēšanas izmaksu, kā arī personāla izmaksu palielinājums.

 

Plašāk ar ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifiem citās Latvijas pilsētās var iepazīties SPRK interaktīvajā kartē. Kopumā (uz 22.12.22.) SPRK vērtēšanā ir 10 ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projekti. Par tiem vairāk iespējams uzzināt SPRK iesniegto ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu projektu interaktīvajā kartē.

Papildus SPRK aicina iepazīties ar interaktīvo materiālu “Par ko maksā ūdenssaimniecības pakalpojumu lietotāji?”.

SPRK tarifus apstiprina bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN), norādītie tarifi ir bez PVN.

 

Komentāri

  1. Ja tarifus ceļat tad ūdens kvalitāti nodrošiniet…..Rižo duļķi dzersiet jūs,kaut caur tiesu.

        1. Raksti sūdzību pašvaldībai. Un sūti iesnieguma kopiju (ieskenētu) viņiem pa e-pastu. Neklusē. Sūdzies! Es tā daru. Un man vienalga, ka uz mani skatās kā uz nenormālu. Esmu pagāns. Ko man kāds padarīs? Aiz manis stāv Dievi!!!

  2. Tieši tā,spiediens nekāds un kvalitāte tada pati. Duļķains oranžs un reali ar metāla garšu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *