Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Foto: Rūta Fjodorova

«Tukums Airport» jau otro reizi būs jāpārstrādā ietekmes uz vidi ziņojums

Twitter
FaceBook
print
2013. gada 27. decembris 12:25

17. decembrī Vides pārraudzības birojs publiskoja informāciju par to, ka SIA «Tukums Airport» atdots ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojums. Tas nozīmē, ka SIA «Tukums Airport» jau otro reizi būs jāpārstrādā ietekmes uz vidi ziņojums, kurā tika vērtēta Tukuma lidlauka paplašināšanas iecere, un jāorganizē ziņojuma sabiedriskā apspriešana. To paredz Vides pārraudzības valsts biroja un normatīvajos aktos noteiktā kārtība.

Pirmoreiz lēmumu par sākotnējās ietekmes uz vidi novērtējumu birojs pieņēma 2012. gada 20. februārī, un šis process ar vērtējumiem, pētījumiem un sabiedrības viedokļa noskaidrošanu noslēdzās tā paša gada 12. decembrī. Savukārt 2013. gada 13. februārī birojs uzdeva SIA «Tukums airport» novērst nepilnības ietekmes uz vidi novērtējuma ziņojumā un organizēt atkārtotas sabiedriskās apspriešanas sanāksmes, kas notika šī gada augustā. 20. septembrī ietekmes uz vidi novērtējuma aktuālā versija tika iesniegta Vides pārraudzības valsts birojā, taču decembra vidū, nesagaidot galā atzinumu, SIA «Tukums Airport» to vēlējās saņemt atpakaļ.

Vairāk lasiet piektdienas, 27. decembra, laikrakstā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. hh teica:

  sviests…tāpēc jau nekas neattīstās šai bedrē…

 2. LIDOSTAS PROJEKTS IR VĒL LIELĀKA BLĒDĪBA UN AFĒRA PAR KOOĢENERĀCIJAS PROJEKTU teica:

  Piekrītu komentāram par blēdībām kooģenerācijas projekta sakarā:
  tukumnieks saka:
  2013. gada 26. decembris 12:54
  Visas iedzīvotāju intereses Tukuma domei ir pie vienas vietas. Visas sabiedriskās apspriešanas ir tikai un vienīgi naudas izšķiešana – turklāt – naudas, kas izvilkta no mūsu kabatām! Tukuma domnieki pasmejas par visām mūsu aktivitātēm, kas izteiktas aptaujās, anketās vai vēstulēs. Viss vienalga. Novadā ir padsmit gadu valdošā kliķe ar saviem naudas licējiem viņu tumbočkās un “basta”!!! Iesālieties visi pārējie. Visi normatīvie akti un likumi ir tikai priekš jums, vientiesīši, jums – kas ejat uz visām šīm komiskajām sabiedriskajām apspriešanām. Kooģenerācijas projektu un hesburgeru ierīkotājiem ir citi likumi šajā pilsētiņā!

  • karte teica:

   ieskaties kartee gudriniek, un buusi paarsteigts, ka lidlauks nav Tukuma novadaa, un nu luuk pastaasti, ko tad Tukuma dome tik ljaunu ir izdariijusi shajaa lietaa??

   • Maarels Rudajs teica:

    Kas tad tu vispar no debesim nokritis vai?, Tukuma dome atlava visu so farsu ar savu lemumu vel paris gadus atpakal, uzsplaujot uz visam vides prasibam un cilveku veselibam! Re ko pikis un zeevele dara!

    • karte teica:

     nu tad luudzu pasaki man dumajam, ko dome atljaava??? tikai preciizi, nevis savu interpretaaciju, taa lai visiem ir skaidrs a??

     • teica:

      Tev,dumajam,pasaku,ka dome atļāva “Tukuma airportam” veikt lidmašīnu pacelšanos un nosēšanos pār Tukuma pilsētu,neskatoties uz daudzu pilsētas iedzīvotāju iebildumiem,ka tas apdraud cilvēku veselību,pat dzīvību,apdraud iedzīvotāju īpašumus u.t.t.Nu tam acīmredzami arī piekrīt vides pārraudzības birojs.

 3. lidotmīle teica:

  johaidī,nu neiet mums nekādā jēgā ! 🙁

 4. tumbočka teica:

  Tas tikai pierāda, ka dažu Domes “bļāvéju” teiktais, ka viss ir tik gludi un feini ir tkai kàrtèjais fufelis! Tad kad ir jāizdara viss, kas nepieciešam, atbistoši likuma prasìbām, tad nepietiks ar populistiskàm un demagoģiskàm runām. Tàpèc jau par priekšu uzcéla terminālu un tikai pĕc tam méģina piedzìt atļaujas.

 5. Hei, tukumniek, izlem! teica:

  Sabiedrībai, t.i. mums ikvienam ir jāiesaistās un jāskatās šiem afēristiem uz pirkstiem par visām lietām, projektiem, ko šie domē grib izgrūst cauri! Izskatās, ka nav neviena no lielajiem projektiem, kurš Tukuma novadā būtu tīrs no korupcijas ēnas. Tas ir mūsu ziņā izlemt, vai gribam dzīvot Berluskoni stila valstiņā vai normālā Ziemeļeropas demokrātiskā valstī.

 6. Spilgts citāts - Engures novada vietvaldis LTV, izrādot lidostas teritoriju teica:

  „..bišķiņās varbūt ir kā ir.. bet cilvēks katrs jūk savādāk!..”:)))))
  Gundars Važa, Engures novada domes priekšsēdētājs (LTV1, Latvijas jaunatklāšanas raidījums „Te”, 26.09.2013

 7. ass teica:

  Pareizi nafig mums tā stūlbā lidosta

 8. da teica:

  Vismaz valsts par mums rūpējas,vietējai varai Pofig, ka pārkāpj trokšņa normas utt, kauns

 9. ES teica:

  Lai uzsāktu jebādu darbību, viss ir jāsakārto! It īpaši ja tas ir paaugstinātas bīstamības objekts kā lidlauks. Nu nedrīkst tādas lietas taisīt tikai uz URRĀ -rezultāts būs tāds kā Zolitūdes Maxima. Mums to velreiz vajag? Ar vienu mācību nesapartā? Ja viss ir ievērots un ir korekti, tad droši uz priekšu. Starp citu Tukumā ir daudzi uzņēmumi, kuriem ir nepieciešams kvalificēts darba spēks. Līdz ar to, ja Tukumniekam ir laba izglītiba un prot ko praktski darīt, tad darbu var atrast, bet cilvēkam ar 9.klašu izglītību būs tiešām grūti atrsast darbu pat Tukuma Airportā.

 10. Tukumnieks teica:

  Poga&co var kadu laiku uzelpot…!
  Apsurds, izskatas ka Engures novada dome nevar sadalit Medus podu.
  Laujat attistities Airportam, tas palidzes attistit turismu,bus darba vietas u.t.t. Cik ilgi bus jaklausas Veco stagnatu Frisfeldu, Pogu u.t.t murgos…!

  • Kāds teica:

   Klausīties tikmēr, kamēr katrs padarīs savu darbu kārtīgi un ar pilnu atbildību.

  • Ambals teica:

   Skiet, ka lielakais stagnats un analfabets esi tu pats!:) Skaidrs, ka to Stalina aerodromu bez skanu parsniegumiem nevares palaist, bet skanu parsniegumus likums nepielauj, ta ka nekas cits neatliks ka parverst to zolitudes maximai lidzigo supermarketa izmera “lidostas terminalu” par humpalu bodi un tirgot tur humpalas – i darba vietas bus, i viss bus kartiba!:)

  • Rudawskis teica:

   Paklau, bet to lemumu jau pati lidostele pienema panemt savu iesniegumu atpakal, jo skiet vides birojs samejiem pateica, ka sudi bus, prichom te Frisfeldi, Pogas un parejie?:)

  • Rudajs Maarels teica:

   Nu jau sie kadu laiku uzelpo, nupat 3 gadi jau apkart, ka lidlauks ar domi nespej papirus savest kartiba!

  • Arī tukumnieks teica:

   Izskatās ka Poga visu laiku elpo normāli un šie vīri nevis murgo,bet visu akurāti uzliek uz papīra.Murgot sāk kāds cits.

 11. es teica:

  saprotu ka lēmumam jābūt labvēlīgam lidostai ,bet kāds ir kļūdijies un nu viss jātais no jauna.Šamējo bez parašūta no lidmašīnas ārā

 12. asss teica:

  tagad tik redz cik baltiem un sapuvušiem diegiem viss šūts

 13. >karte teica:

  Pavisam izlaidies esi, ka nevīžo vairs pats neko? Paņem domes sēžu protokolus un paskaties sev interesējošās lietas, kad, ko, kur Tukuma dome atļāvusi un atdevusi šīs lidostas afēras sakarā. Neies jau tev te visu ar karotīti mutē ieliet! Galīgais sliņķis esi, vai?

  • karte teica:

   tur jau tā lieta, ka es izlasiiju un zinu kas un kaa tika dariic, bet jūs cieniijamie neesat to dokumentu aciis redzeejushi un iespaidojoties no paaris emocionaali apvainojushos cilveeku tekstiem, buutu labi , ja pashiem buutu savs viedoklies, nevis kaa kaķu koris mauj līdz

 14. Sandijs teica:

  Nu tad skaidrs, kāpēc Engures dome to veco blēdi, pagrimušās tautas partijas darboni Valeru par katru cenu iebīdīja izpilddirektora krēslā. Lai bijušais pagastvecis izbīdītu cauri šo naudas atmazgāšanas projektu!!!

 15. Alex teica:

  Tā ir lidosta….ieroči,kaimiņos “zālītes” audzētava…viss ir kārtībā.Alga konvertiņā,neviens neredz,it sevišķi VID…Grib nomelnot godīgo uzņēmēju,konkurenti!Neļauj attīstīties!

 16. fuky teica:

  paldies dievam, ka nepieļāva pārkāpt normas .Šulcam kauns, ka neaizsargā savus iezīvotājus,

 17. kas, tu, karte, galīgs losis esi, vai? paskaties, ko tu te gvelz! Vienā komentā saki, lai nesniedz tev savu interporetāciju, otrā alksti pēc mūsu viedokļiem!! Slims esi, vai? Jeb esi no domes?! teica:

  karte saka:
  2013. gada 29. decembris 11:18
  nu tad luudzu pasaki man dumajam, ko dome atljaava??? tikai preciizi, nevis savu interpretaaciju, taa lai visiem ir skaidrs a??
  ——–
  karte saka:
  2014. gada 1. janvāris 13:20
  tur jau tā lieta, ka es izlasiiju un zinu kas un kaa tika dariic, bet jūs cieniijamie neesat to dokumentu aciis redzeejushi un iespaidojoties no paaris emocionaali apvainojushos cilveeku tekstiem, buutu labi , ja pashiem buutu savs viedoklies, nevis kaa kaķu koris mauj līdz

 18. Tautas kontrole teica:

  Jā saka:
  2014. gada 1. janvāris 15:23
  Pirms tam bija atļauts paceltie lidaparātiem ar masu 5700 kg un 300 lidojumu gadā,bet tagad tiek prasīts 3000 lidojumu gadā ar neierobežotu masu,.
  ————-
  ja patiešām tas ir tā, tad TAS IR NOZIEGUMS!!!!!!!!!!!!!

 19. Latvietis teica:

  Ja Latvijā uztaisītu aptauju Vai Tukumā vajag lidostu 85% teiktu Jā, Bet no savam paziņām Tukmā nezinu nevienu kuršbūtu prtet, Noteikti ja būtu aptauja būtu tapat 85% piekristu, Bet tie piecpadsmit ir bijuši visos laikos Tā ir reālitāte.

Pasākumu kalendārs

2019.07.23 | 18:30

Volejbols Smārdē 

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool