Meldra, Meldris, Melisa
Foto: Rūta Fjodorova

Tukuma lidlaukam – jauns investors

Twitter
FaceBook
print
2017. gada 16. marts 18:39

15. martā Tukuma lidostā tika sasaukta preses konference, lai iepazīstinātu ar lidostas jauno stratēģisko investoru un izmaiņām lidostas valdē, kā arī – turpmāko lidostas attīstību.  Par jauno stratēģisko investoru kļuvis uzņēmējs, autosportists Raimonds Kisiels. Viņš saskatot potenciālu lidostas attīstībai nākotnē. Šobrīd prioritāte lidostas darbībā ir sertifikāta atjaunošana.

”Es strādāju pie Tukuma lidostas attīstības plāna, kas varētu būt liels desmitgades projekts. Aviācija ir specifiska nozare, un nav iespējams iepriekš paredzēt visus problēmjautājumus. Taču mums ir pieejami visi nepieciešamie resursi. Lidosta ir gatava darbam, jo te ir nodrošināta visa nepieciešamā infrastruktūra, ir nodrošināta personāla drošības kontrole. Lai pilnībā atjaunotu lidostas darbību, svarīgs ir Vides pārraudzības valsts biroja secinājums, ka lidostas darbība nenodara kaitējumu videi. Pagājušā gada 10. oktobrī saņēmām atzinumu, ka lidosta ir videi draudzīga,” tā R. Kisiels.

Lidlauka stratēģiskais investors Raimonds Kisiels:

 • Dzimis 1970. gadā Bauskā, mācījies Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Latvijas Automobiļu federācijas viceprezidents.
 • No 1993. gada darbojies naftas produktu transportēšanas sfērā – «Skonto nafta» līdzīpašnieks un vadītājs.
 • R. Kisielam piederošā kompānija «RIX Jet Riga» ir aviācijas degvielas uzpildes operators lidostā «Rīga».
 • R. Kisielam piederošais uzņēmums «TLL Jet Tallin» šogad sācis nodarboties ar degvielas uzpildi Tallinas lidostā.
 • R. Kisielam pieder uzņēmums «Kennard Aviation Limited», kas iegādājās SIA «Sky Port» akcijas.
 • R. Kisiels ir SIA «Ventspils Tranzīta serviss» ģenerāldirektora vietnieks, SIA «Naftimpeks» valdes priekšsēdētājs un līdzīpašnieks.

Vairāk lasiet laikraksta ceturtdienas, 16. marta, numurā ŠEIT!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

 1. ss teica:

  Skaidrs, ka tas nav reāls investors, bet gan tikai izkārtne, tāpat kā Rekšņa. Reālie saimnieki ir vecie, kuri vēl 100% ir saistīti ar krieviem un runā, ka ar Andri.

 2. jā jā teica:

  Tas viens teikums jau izsaka visu “lidostas vadību pārņem ilggadējs Valsts policijas priekšnieks, kā vecam policistam viņam pazīšanās ir visās drošības iestādēs”, vai tiešām lai sertificētu drošu, labi aprīkotu lidostu nepieciešama pazīšanās drošības iestādēs, tātad tie paši vēži tikai citā kulītē.

 3. T6 teica:

  tūlīt sarosīsies Poga

 4. haris teica:

  Bet vai varēs piemēram,aizlidot uz Bausku?

 5. no Durbes teica:

  Nelidos tur tās lidmašīnas . Nekad nelidos … Ka es jums saku , ka nelidos …..

 6. MSG teica:

  Dzelzcelš arī taisa troksni un rada piesārņojumu, kāpēc neprotestē Frišfelds-Poga?
  Kaut gan tāpat skaidrs , ka Frišfelds-Poga taisa lielāku troksni un piesārņojumu nekā dzelzceļš un lidosta kopā ņemti.

 7. hei, palasi delfos komentārus! teica:

  tukumnieks 16.03.2017 15:05
  absolūtas muļķības buba vervelē. Tukumniekiem nav vajadzīgs bandītu kantoris ar Engures novada iesaistīto bosu līdzdalību. Tur tajā lidlauka teritorijā taču atklāja arī marihuānas audzētavu. Tirpināja vēl Važu,Valeru, meklēja vainīgos. Tā, ka nesmukas, nesmukas lietas tur notikušas.

  • :) :) :) teica:

   Papagailis, pats neko nevar izdomāt, Delfos paši varam izlasīt

  • No lidlauka puses teica:

   Marihuāna tāds sīkums,ar lidostu nekāda sakara.Kur tad ieroču u.c.tranzīts?Par to būtu visiem negatīvajiem komentētājiem jāpadomā.Pogu,Frišfeldu liekiet patreiz mierā,labi ka kāds ko uzsāka,sen jau pārvadātu nelikumīgas kravas,nevar vairs neko nopelnīt un atdod negatīvo biznesu.Pašā sākumā jau varēja saprast,kam tas viss domāts-nakts lidojumi kravu pārvadāšanai.

 8. nu, ir vēl jautājumi? teica:

  www 16.03.2017 08:50
  kisels varētu pastāstīt, kā viņš izkrāpa 90 gados naudu no ventspils uzņēmuma, lai pēc tam nopirktu jahtu, ar ko cēli pēc tam apceļoja pasauli Māris Gailis!

 9. vēl kāds citāts teica:

  KRIINAL 16.03.2017 09:38
  Kriminālās naudas legalizācija. Tikai ieguldīja nekurienē. Tagad mēğina vēl noslaukt no kopējiem fondiem. KRIMINĀĻIEM KAUNA NAV!

 10. ddd teica:

  Vai beigsiet TAUTAI ACIS MĀLĒT,parādi kurš godīogi var noskaitīt 12 limonus STRĀDĀJOT, un tad vēl Engures novads , Smārdes pagasts, Utainnie kranči ,Kur tad paliek Tukuma pilsēta ??? Pār kuru lidos jūsu Boingi ,cik mums ir euriki limonos?????? Važa ko tu sūds vispār vari lemt!!!????

 11. 56 piekrīt šim apgalvojumam! teica:

  Klusums 16.03.2017 01:09
  Raksta tulkojums saprotamā valodā: lai realizētu noziedzīgus darījumus bandīti ir piesaistījuši kādu pusbandītu, kas palīdzēs daudz maz legalizēt “biznesu” un atklās “jaunus biznesa horizontus”. Par to protams jāatmet kāds kumoss, nu un pats par sevi arī sēnalas līdzskrējējiem un “advokātiem”.

 12. grenoble teica:

  Contra 16.03.2017 03:58
  Blēdis blēdim virsu sēž un ar blēdi pātago 🙂

 13. bučosim roku par darbavietām? teica:

  Kisiels uz jautājumiem par to, vai sadarbība ar Soloduhas uzņēmumu drošības iestādēm neliks atkārtoti noraidīt sertifikāciju, atbild izvairīgi: “Likumus mēdz interpretēt dažādi, katrs draudus var saskatīt kur citur.”(Delfi, 16.03.2016)

 14. aizraujoši fakti teica:

  TV3 raidījums “Nekā personīga”, atsaucoties uz savā rīcībā nonākušiem dokumentiem, ziņoja, ka skandalozā darījuma organizētājs, iespējams, bijis Jūrmalas lidostas īpašnieks Soloduha un viņa brālēns, bijušais “Tukums Airport” darbinieks Mihails Feofanau, kurš kopš 2012. gada iekļauts Latvijas un Šengenas “melnajā sarakstā” – viņu vārdi parādījušies Moldovas ieroču lietas pamatā esošajā trīspusējās sadarbības līgumā, kas noslēgts starp Armēnijas un Moldovas Aizsardzības ministrijām un “Latspeceksports”.(Delfi, 16.03.2016)

 15. AFGĀŅUU SIDRANOMS! teica:

  Daudz jums nav atlicis ,līdz mes jūs sāksim slānit!!!Tā diena tuvojās kā teikts svētajos rakstos!!!

 16. lasītājs teica:

  Nu kādas 100 darbavietas, vai tiešām nav saprotams, ka ar 6 reisiem dienā nevar nopelnīt, lai samaksātu algu kur vēl nodokļus, tā kā afēra jau pašā saknē. Neticu nevienam no šiem cilvēkiem.

 17. es teica:

  Lidostai ir jābūt!

 18. :):):):):):) teica:

  “Es pārstāvu vairākumu – pašvaldību un Kiesela kungu. Man ir jāsadarbojas ar viņiem,” atbildot uz jautājumu, kā bijušais policijas priekšnieks jūtas, sadarbojoties ar cilvēkiem, kas apsūdzēti par ieroču kontrabandu, sacīja Rekšņa.(Delfi)

 19. šmucīgi teica:

  Tukumnieku apmānīšanai trekns naudas atmazgāšanas projekts. Tieši tas pats, kas iepriekš neizgāja cauri, tagad uzliktas citas sejas priekšplānā, lai lētticīgā tauta noticētu. Seska znots, Šlesera valde, vietējo pagastveču Volfa, Valera, Važas līdzdalība un iesaiste. Viss ir izstāstīts TV3 „Nekā personīga”!

 20. nopietni teica:

  Ludis uztraucies.. nav paņemts “doļā”!

 21. uzdodiet jautājumus pagastvečiem! teica:

  nu re, par šo oligarhu iegribu, kā stāsta mediji, uz Liepājas pašvaldību gulsies divi nopietni tēriņi – lidostas uzturēšanas izmaksas , kas ir pusmiljons gadā, un mārketinga izdevumi. Vai kāds iedomājas, ka tas slogs, ko Engures novada pašvaldība uzgrūdīs kaklā novada cilvēkiem, nebūs tas finansējums par ko varētu salabot katastofālos pagastu ceļus?

 22. aa teica:

  Varat pirst un kāsēt, bet lidostai jābūt un būs.

 23. smārde teica:

  Jau sešus vai vairāk gadus pašvaldība dot atlaidi zemes nodoklim lidostai, kas faktiski būtu gan noderējusi pagasta attīstībai, bet vadība jau dara kā grib. Nezinu, kāds labums pagasta iedzīvotājiem no šīm lielajām atlaidēm.

 24. ūds ar visu lidostu teica:

  tā vien šķiet, ka Strautu ielas advokāts šo rakstu tur atvērtu 24/7, re ku daudzi sarakstījis viens pats, citiem nemazam te vietas nav atlicis

 25. TK teica:

  Izskatās, ka Strautu ielas kaimiņi savā starpā komunicē NTZ mājas lapā. Viens resns, otrs tievs, vēl kāds cits – jurists.
  Vai tad pārējiem tukumniekiem nav nekādu tiesību izteikties? Beidziet smīdināt tukumniekus!

 26. Rūdis teica:

  man šitas cirks arī tīri labi patīk:)

 27. Raivis teica:

  nepieļaut jūrmalas lidostas darbību. Valdes loceklis soloduha ir organizētās noziedzības pārstāvis. jūrmalas lidostas darbinieki noziedzīgi piesavinās tukuma līdzekļus. Veic līdzekļu piesavināšanos sev tuvu cilvēku lokam: engure sailing team. Jūrmalas lidostas darbinieki ir iesaistīti noziedzīgos darījumos un īpašuma izspiešanā Olaines novadā. Nepieļaut īpašumu izspiešanu, ko jūrmalas lidosta veic Olaines novadā. Jūrmalas lidostas darbinieki veicina korupciju. Ziņojiet par jūrmalas lidostu drošības policijai un veiciet jūrmalas lidostas saimnieciskās darbības bloķēšanu.

Pasākumu kalendārs

2019.07.21 | 13:00

Irlavas svētki 

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool