Pirmdiena, 2019. gada 22. aprīlis
Armanda, Armands
Milzkalnes daudzdzīvokļu māju pagalmus tīra SIA «Strabag»
Foto: Rūta Fjodorova

Sniega ziņas Engures novadā

Twitter
FaceBook
print
2012. gada 19. decembris 18:50

Svētdienas rītā arī Engures novadā sākās lielākie pārbaudījumi autobraucējiem, kam vajadzēja nokļūt darbā. Vējš sniegu bija sapūtis no vienas vietas citā, veidodams dziļas, neizbraucamas kupenas.Kā mūs informēja Engures novada domes  priekšsēdētājs Gundars Važa, sūdzību, ka kāds novada teritorijā būtu ieputināts sniegā un nevarētu pārvietoties pa ielām un ceļiem, neesot. Sestdienā un svētdienā traktori braukuši vēlu vakaros un agri no rīta, ja kāds kur nevarēja izbraukt, tad šīs grūtības bijušas īslaicīgas.

G. Važa: ”Smārdes pagasta teritorijā ceļus un ielas tīra septiņi traktori, kā arī vēl SIA «Milzukalns» tīra ceļus uz savu slēpotāju kalnu. Katram ir iedalīti savi ceļa posmi, kurus tad arī šie zemnieki uzrauga. Ja vakarā ziņo, ka būs tā snigšana, tad pagaidām, līdz tā beidzas, jo uz viena ceļa, kad sniegs aizvien nāk klāt, traktoru nevar turēt. Vajadzētu rēķināties, ka arī traktori salūzt, gadās dažādas atrakcijas, piemēram, sniega pūtējs Cērkstē tīrīja ceļu un ierāva akmeni… Tas uz laiku darbus bremzē. Smārdes pagastā – Aizpurē, lielos pagasta ceļus tīra Ģirts Ušķis ar greideri. Smārdes un Milzkalnes ciemos ceļus un ielas tīra Agris Bunkšs, bet par ciemata centra ap daudzdzīvokļu mājām Milzkalnē tīrīšanu noslēgts līgums ar firmu «Strabag».”

Engurē bija problēmas, jo ielas bija aizputinātas, tomēr izdevās pāris stundu laikā ceļus attīrīt. Engures pagasta pārvaldes vadītājs Nikolajs Tohvs pastāstīja, – tā kā ceļi attīrāmi visos ciemos vienlaikus, jo neviens nevar un negrib gaidīt, tad ceļu tīrītāju ir daudz: Ezerniekos strādā SIA «Rideļu dzirnavas» traktors, Bērzciemā – SIA «Bērzciems» traktors, Engurē strādā zemnieku saimniecības «Vītoliņi» traktos, Dzintars Veinbergs ar pašvaldības traktoru, Ķesterciemā, Plieņciemā, Apšuciemā un Klapkalnciemā ceļus tīra SIA «Norde A».

Lapmežciemā līdztekus diviem pašvaldības rīcībā esošiem traktoriem ir sagādāts arī jaudīgs trešais traktors. Kā pastāstīja pagasta pārvaldes vadītāja Dace Galandere, tad īpašas cīņas ar puteni un sniega sanesumiem neesot bijis, jo ciematos nav klaju lauku. Taču vakar sniegs biris kā no pārpilnības raga, mērījuši, ka nepilnas dienas laika sasnigusi 8 cm bieza sniega kārta. Visi trīs traktori, protams, dosies tīrīt Ragaciema, Lapmežciema un Bigauņciema ielas un ceļus.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.04.22 | 11:00

Izstādes atklāšana Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Lieldienas Jaunpilī 

2019.04.22 | 12:00

Skrējiens Engures pagastā 

2019.04.22 | 12:00

Pasākums «Mēs Engurei» 

2019.04.22 | 13:00

Lieldienas Lapmežciemā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool