Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Pieaug interese par grāmatām

Twitter
FaceBook
print
2010. gada 3. februāris 12:26

Kopš Milzkalnes bibliotēka mājvietu radusi Šlokenbekas muižas ansambļa ēkā, tā ir ne tikai bagāta literatūras krātuve, bet arī mājīgi iekārtota lasītava.

Bibliotekāre Ausma Amoliņa saka, ka iespēju robežās cenšoties savu darba laiku pieskaņot tā, lai tas būtu ērts apmeklētājiem. Ir vairāki vakari, kad bibliotēka atvērta līdz pat 19.00, tādējādi jaunākos laikrakstus palasīt vai grāmatas apmainīt var pagūt arī tie, kas strādā. Kaut gan sestdiena daudziem ir brīvdiena, Ausma nāk uz bibliotēku, jo tad gan skolēniem, gan tiem, kuri strādā, ir brīvs laiks un viņi var apmeklēt gan bibliotēku, gan lasītavu, gan izmantot kādu no pieciem datoriem un interneta pieslēgumu.
Bibliotekāre vērtē, ka šogad lasītāju kļuvis vairāk, cilvēkos radusies interese par grāmatām. Turklāt lasītavu esot iecienījuši pašu mazāko bērnu vecāki, kas savas atvases atveduši uz tautas namu uz dziedāšanas vai dejošanas nodarbībām, bet paši mēģinājuma laikā lasa jaunākos žurnālus. Tādējādi iespējams vienlaicīgi labi laiku pavadīt gan bērniem, gan viņu vecākiem.
Attēlā: Kamēr nav apmeklētāju, Ausma Amoliņa reģistrē decembra beigās iepirktās grāmatas. Grāmatu fonds Milzkalnes bibliotēkā gada beigās palielinājies vairāk nekā par Ls 300.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Vinnis teica:

    Milzkalnes bibliotēka ir forša. Tur pat atrodu tādas lietas , kas nav Tukuma bibliotēkā. Ausmas kundze arī vienmēr smaidīga un izpalīdzīga

Pasākumu kalendārs

2019.07.23 | 18:30

Volejbols Smārdē 

2019.07.24 | 18:00

Pikniks pie Bruņinieku pilskalna 

2019.07.24 | 19:00

Volejbols Irlavā 

2019.07.24 | 19:00

Futbols Kandavā 

2019.07.25 | 18:30

Skriešana pie Melnezera 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool