Rozālija, Roze

Ziemassvētki Tukumā un apkārtnē

Autors: Agnese Atte, Tukuma TIC speciāliste
Twitter
FaceBook
print
2016. gada 20. decembris 20:03

Ar gaišām domām un īpašu svētku prieku sagaidīti Ziemassvētki. Tas jūtams arī neskaitāmos pasākumos, kuri radīt, lai pastiprinātu šo īpašo svētku sajūtu. Arī mūspusē esat laipni gaidīti radīt un izbaudīt pārsteigumiem pilnus svētkus gan sev, gan saviem tuvākajiem.

Ja neesat vēl iegādājušies dāvanas saviem mīļajiem, tad oriģinālas, pašdarinātas dāvanas var meklēt Kandavā, kur līdz pat 28. decembrim norisināsies «Ziemassvētku dāvanu tirgus 2016». Tajā ir iespējams iegādāties vairāk nekā 5000 unikālu un kvalitatīvu tuvāku un tālāku amatnieku un mākslinieku darinājumu. Adrese: Kandavas novada muzejs, Talsu iela 11, Kandava, Kandavas novads.

Trešdien, 21. decembrī, no 13.00 Pastariņa muzejs Zentenes pagasta Dzirciemā piedāvā Ziemas saulgriežu sagaidīšanas pasākumu, kur apmeklētājiem būs iespēja cept piparkūkas, darināt rotājumus, apgūt Ziemas saulgriežu dziesmas un rotaļas, kā arī piedalīties bluķa vilkšanā. . Adrese: Pastariņa muzejs, «Bisnieki», Dzirciems, Tukuma novads.

Savukārt vakarā 19.00 uz Ziemassvētku koncertu «Meklētāja roze» un jaunā CD prezentāciju aicina Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca. Šajā vakarā skanēs īpaša Ziemassvētku programma ar Imanta Kalniņa mūziku. Koncertā piedalīsies grupas Dailes teātra aktrises Rēzija Kalniņa un Ilze Ķuzule-Skrastiņa, «The Sound Poets» solists Jānis Aišpurs, Rēzijas vīrs un draugs – diriģents Ainārs Rubiķis, dziedātāja Ilze Dzenīte, kā arī citi mūziķi. Adrese: Brīvības laukums 1, Tukums.

Ceturtdien, 22. decembrī, īpašas svētku sajūtas radīt aicina Jaunmoku pils, kur 19.00 koncertā «Vējš sola laipai debesis» piedalīsies Igo, Jānis Strazds, Marta Kauliņa. Adrese: Jaunmoku pils, Tumes pagasts, Tukuma novads.

Uz jautru Ziemassvētku pasākumu bērnus piektdien, 23. decembrī, 13.00 Tukuma pilsētas Kultūras namā aicina «Baltais». Pa vidu visādām izdarībām būs iespēja vērot izrādi «Baltais lācis Superzvaigzne». Adrese: Lielā iela 1, Tukums.

Ar savu klātbūtni pagodināt 15.00 visus aicina arī Lestenes baznīca, kur notiks Ziemassvētku kauju atceres dievkalpojums un labdarības koncerts. Ja neesat vēl redzējuši atjaunotās krāšņā interjera daļas, kas spilgti apliecina koktēlniecības meistarību Kurzemes dekoratīvajā mākslā, tad arī tas ir īpašs iemesls turp doties. Dievnamā jau vasarā atgriezies pilnā apjomā restaurētais altāris, bet nupat ziemas sākumā te uzstādīta arī restaurētā krāšņā baroka laika kancele. Adrese: Lestene, Lestenes pagasts, Tukuma novads.

Ziemassvētku vakarā, 24. decembrī kā vienmēr visus uz svētku dievkalpojumiem aicina Tukuma dievnami. Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā dievkalpojumi notiks 16.30 un 18.30. Tukuma Romas katoļu baznīcā 18.00 norisināsies Ganiņu svētā Mise.

Arī Pirmajos Ziemassvētkos, svētdien, 25. decembrī visi laipni aicināti apmeklēt dievkalpojumus. Tie gan Tukuma evaņģēliski luteriskajā baznīcā, gan Tukuma Romas katoļu baznīcā sāksies 11.00. Adrese: Tukuma luterāņu baznīca, Brīvības laukums 1, Tukums.

11.00 Tukuma Romas katoļu baznīcā dievkalpojums norisināsies arī 26. decembrī. Adrese: Harmonijas iela 1a, Tukums.

Bērni noteikti ar nepacietību gaida īpašo notikumu Tukuma Brīvības laukumā, kad Ziemassvētku namiņā viesosies Ziemassvētku vecītis. Šogad Ziemassvētku vecītis bērnus gaidīs 25. decembrī no 12.00 līdz 15.00 un 26. decembrī no 12.00 līdz 14.00. Adrese: Brīvības laukums, Tukums.

Savukārt Otrajos Ziemassvētkos 26. decembrī 14.30 uz Ziemassvētku eglīti kopā ar rūķiem un sniegavīru Olafu aicina Jaunmoku pils. Pasākumam pieteikties iepriekš līdz 21. decembrim. Adrese: Jaunmoku pils Tumes pagasts, Tukuma novads.

Uz jauku koncertu 17.00 aicina arī Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca. Šeit ar koncertu «Ziemas stāsti apkārt Latvijai» muzicēs Laima Jansone un Laura Polence. Adrese: Brīvības laukums 1, Tukums.

Lai priecīgi un sirds silti Ziemassvētki! Uz Tukumu pēc smukuma!Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Sera teica:

    Slampes Kultūras pils aicina visus baudīt teātra izrādi. 19.00 ar izrādi «Mīlestības neprāts» – kaut kas nav pareizi
    Izrāde ir 2017.gada 26.janvārī

Pasākumu kalendārs

2019.07.18 | 15:00

Pasākums bērniem Viesatu bibliotēkā 

2019.07.19 | 11:00

Svētki Pūrē 

2019.07.19 | 17:30

Velobrauciens Kandavā 

2019.07.19 | 19:00

Koncerts un izstāde Irlavā 

2019.07.20 | 9:30

Sporta svētki Pūrē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool