Piektdiena, 2019. gada 19. aprīlis
Vēsma, Fanija

Sporta projekta nedēļa Dzirciema internātpamatskolā

Autors: Dzintra Novika
Twitter
FaceBook
print
2017. gada 5. marts 16:43

Dzirciema internātpamatskolā sports vienmēr bijis cieņā, bet februārī skolēni un skolotāji dzīvoja īpaši aktīvā gaisotnē – projekta nedēļas tēma bija «Ātrāk, augstāk, tālāk». Un, izrādījās, ka tieši šajā nedēļā uzzinājām arī Tukuma novada «Sporta laureāta» uzvarētājus, un viens no tiem bija 8. klases skolēns Madars Šteinbergs (par viņu bija nobalsojuši 165 cilvēki), kļūstot par Tukuma novada populārāko sportistu 2016. gadā. Esam lepni un sajūsmināti par mūsu jaunā sportista panākumiem un priecājamies par to, ka tieši projekta nedēļas ietvaros varējām sveikt Madaru un viņa skolotāju Hariju Gulbi, novēlot rezultātus turpmāk.

Daudzi mūsu skolēni ir veiksmīgi sportisti, un projekta nedēļas aktivitātēs izpaudās viņu zināšanas un interese par sportu. Vecāko klašu skolēni ar dažādiem paņēmieniem un izteiksmes līdzekļiem prezentēja populāros sporta veidus – futbolu, basketbolu, hokeju, riteņbraukšanu un florbolu. Jaunāko klašu skolēni sveicienus sportam nodeva ar interesantiem priekšnesumiem – 1./2. klases skolēni kustībās parādīja Rīta rosmes pasaku, 3. klase visus pasākuma dalībniekus iesaistīja rīta rosmes vingrojumos, uzsverot, ka kustības ir veselības, prieka un enerģijas avots, labi pavadīts brīvais laiks. Noskatījāmies arī videofilmiņu par 3. klases sportiskajiem zēniem un viņu rezultātiem, bet 4. klase izpildīja rīta rosmes dziesmu no izrādes «Pauks un Šmauks». C klašu bērni pastāstīja par 2016. gada olimpiādi, iepazīstināja ar himnu un pārējo simboliku. Priekšnesumi bija aizraujoši un interesanti.

Projekta noslēguma dienā notika konkurss «Sports – tas ir drosme, prieks, skaistums, gods, veselība», kurā zināšanās par sportu sacentās vecāko klašu skolēni komandu kapteiņu Madara Šteinberga un Artūra Šteinberga vadībā. Ar 19:17 uzvarēja Madara komanda, bet galvenais bija skolēnu ieinteresētība un pārliecība par sporta nozīmi un lietderīgumu cilvēku dzīvē. Par sportu mūsu skolā, iegūtajām medaļām, kausiem un diplomiem pastāstīja sporta skolotājs Harijs Gulbis, uzsverot īpašības, kādas jāattīsta, lai kļūtu par izcilu sportistu, un minot valstis, kurās daudzu gadu garumā mūsu bērni startējuši – ASV, Zviedrijā, Austrijā, Ukrainā, Īrijā, Holandē, Slovēnijā, Ķīnā, Japānā, Lietuvā, Igaunijā, Grieķijā, Itālijā, Polijā, Kanādā. Varam priecāties, ka bijušās sporta skolotājas Anitas Mozaļevskas aizsākto godam turpina skolotājs Harijs Gulbis.

Noslēgumā skolotāja Novika pateicās visiem internātskolotājiem, dalībniekiem un skolotājam Gulbim par darbu projektā un novēlēja izcilus rezultātus turpmāk.Komentēt

Komentāru secība: dilstoši

  1. Kāsītis teica:

    Principā dažs šāds bērns ir daudz gudrāks par lielāko daļu sabiedrību.

  2. laura teica:

    Malači musu skola un skolnieki un Skolotaji ta tik turpinat

Pasākumu kalendārs

2019.04.19 | 10:00

Dievkalpojums Kandavā 

2019.04.19 | 11:00

Krusta ceļš Kandavā 

2019.04.20 | 10:00

Novuss Engurē 

2019.04.20 | 10:30

Motosacensības Bušu karjerā 

2019.04.20 | 11:00

Lieldienu koncerts Lestenē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Aprīlis
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool