Ceturtdiena, 2019. gada 20. jūnijs
Rasa, Rasma, Maira

Horoskopi no 25. jūnija līdz 1. jūlijam

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Pirmdien un otrdien tev nāksies aizmirst par laiskošanos un pilnībā nodoties profesionālajiem pienākumiem. Nedēļas otrajā pusē vairāk koncentrēsies ģimenes lietām. Iespējams, pievērsīsies mājas remontam vai kārtosi citus ar nekustamo īpašumu, tā apdrošināšanu saistītus jautājumus.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Būsi pārliecināts un nelokāms cīnītājs par taisnību. Tieši šīs rakstura iezīmes dēļ iespējami vairāki konflikti ar līdzcilvēkiem. Necenties visu panākt ar uzstājību, spītību, daudz vairāk gūsi, esot draudzīgāks un diplomātiskāks. Saskarsmē ar priekšniecību centies rūpīgāk apdomāt sacīto, nekritizē kolēģus.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Šobrīd tiks prasīta izlēmīga un aktīva rīcība. Vajadzīgo informāciju smelies tikai no pārbaudītiem, labi zināmiem avotiem. Nedēļas vidū lielāku uzmanību veltīsi attiecībām. Iespējams, pēdējā laikā ar otro pusīti ir uzpeldējuši vairāki nejauki konflikti. Esi savaldīgs, un izdosies nolīdzināt visus negludumus.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Šonedēļ tevi var nomocīt pretrunīgas izjūtas. No vienas puses būsi pilnībā apmierināts ar dzīvi, bet no otras sajutīsi zināmu piepildījuma trūkumu. Šādu stāvokli, visticamāk, varētu veicināt lielā slodze darbā, tādēļ prātīgākais paņemt atvaļinājumu. Nedēļas nogale kā radīta, lai dotos ceļojumos.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Piemērota nedēļa iekšējās pasaules sakārtošanai. Labus panākumus gūs medicīnas, apkalpojošā sfērā strādājošie. Veidosies labs kontakts ar līdzgaitniekiem. Biznesa pasaules pārstāvjiem nekādas problēmas nesagādās atrast jaunus atbalstītājus. Mīlas jomā savu panākt var izrādīties nedaudz grūtāk.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

Strādāsi, acis nepacēlis, un darīsi to ar domu, ka drīz vien varēsi pienācīgi atpūsties. Esi piesardzīgāks, kārtojot juridiska rakstura jautājumus, parūpējies, lai tajos neiezogas kāda neuzmanības kļūda, nepilnības. Ja esi nolēmis rīkot lietišķas tikšanās, tad labāk to darīt ceturtdien vai piektdien.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Nedēļa veidosies raibu raibā, jo tā iespējamas gan ķibeles, gan arī patiesi priekpilni brīži. Atbildīgākajos dzīves brīžos centies būt vienots ar otro pusīti, atrodiet kopsaucējus, līdzīgu redzējumu un tikai tad speriet nozīmīgos soļus. Veiksmīgs laiks radošajās profesijās, kā arī reklāmā strādājošajiem.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Pašaizliedzīgums un atdeve, ar kādu strādāsi, būs apbrīnojama. Šonedēļ spēsi paveikt grūtus, sarežģītus un laikietilpīgus pienākumus. Iespējams, tieši pateicoties šobrīd padarītajam, tev pavīdēs jaunas izaugsmes iespējas. Iespējami neplānoti ārzemju komandējumi, kā arī profesionālās bagātināšanās kursi, semināri.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

Aktīvi centīsies ienest jaunas vēsmas savā ikdienā. Pielūko, lai savās aktivitātēs nekļūsti pārlieku centīgs, tādējādi pārpūloties. Mēģini uzturēt saskanīgākas attiecības ar kolēģiem, jo viņu atbalsts, padomi var būt pat ļoti nepieciešami tālākai izaugsmei. Dzims jaunas idejas, kā pavadīt brīvo laiku.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Mazāk uztraucies, ko padomās citi, vairāk koncentrējies uz savām patiesajām vēlmēm un nebaidies dzīvē pamēģināt ko jaunu un nebijušu. Iespējamas nelielas pārmaiņas finansēs, likteņa pavērsieni būs tev labvēlīgi. Kaut arī tu intuīcijai īsti netici, tomēr pamēģini, īpaši mīlas lietās, tajā ieklausīties.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Augstākstāvošie var vēlēties ne pa jokam tevi nodarbināt, taču tu kā brīvību mīloša būtne tam visādi centīsies pretoties. Iespējams, tavai nervu sistēmai vienkārši vajadzēs vairāk miera. Vislabāk ar mīļoto tuvinās kopīgas intereses, līdzīgs skatījums uz dzīvi, tieksme pafilozofēt par dzīvi.

Zivs

19. februāris - 20. marts

Nedēļas sākums ir piemērotāks, lai pabeigtu līdz šim iesāktās lietas. Noteikti neslinko, neatstāj šobrīd paveicamo uz vēlāku laiku, jo pavisam drīz tev var uzticēt jaunus, daudz nopietnākus pienākumus. Esi uzcītīgāks savās ikdienas profesionālajās gaitās. Ārpus darba labprāt pavadīsi laiku kopā ar otro pusīti, centīsies visādi dažādot pilnveidot jūsu kopdzīvi.

Redakcijas sleja
Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai Egils Levits būs labs Latvijas valsts prezidents?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2019.06.20 | 10:00

Donoru diena Kandavā 

2019.06.20 | 18:30

Skriešana Jaunpilī 

2019.06.20 | 19:00

Ielīgošana Jaunpilī 

2019.06.20 | 20:00

Ielīgošana Jaunsātos 

2019.06.20 | 21:00

Uguns rituāls Engurē 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūnijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool