Sestdiena, 2018. gada 17. novembris
Uga, Hugo, Uģis

Horoskopi no 16. līdz 22. jūlijam

Auns

21. marts - 19. aprīlis

Nedēļu iesāksi patiesi jautrā noskaņojumā. Izteiktā vēlme izklaidēties var iecirst jūtamu robu ģimenes budžetā vai arī traucēt paveikt iesāktās biznesa lietas. Labi sapratīsies ar mīļoto. Brīvdienas labprāt pavadīsi mājās, tuvinieku lokā, baudīsi otrās pusītes sabiedrību.

Vērsis

20. aprīlis - 20. maijs

Vēlmes var jūtami nesaskanēt ar reālajām iespējām, kas savukārt var veicināt neapmierinātību ar dzīvi. Lietišķajā sfērā strādājošajiem vispareizāk būtu nedaudz nogaidīt ar jauniem plāniem. Savukārt radošo jomu pārstāvji varēs gavilēt, jo būs iedvesma jauniem sasniegumiem, palīdzēs iekarot atzinību.

Dvīņi

21. maijs - 21. jūnijs

Veiksmīga nedēļa, kad izdosies tikt galā gan ar darba lietām, gan atrisināt attiecību nianses. Saskarsmē ar kolēģiem esi savaldīgs, neļaujies pārāk lielai vaļsirdībai. Ja veicami kādi lielāki darījumi, parakstāmi svarīgi dokumenti, labāk to darīt nedēļas vidū, piektdiena piemērota darba braucieniem.

Vēzis

22. jūnijs - 22. jūlijs

Iespējams, atklāsi kādu kļūdu līdz šim paveiktajā un nu steigsi to novērst. Atbalstu var sniegt tuvākie kolēģi, taču tev jābūt uzmanīgam, kam un ko tu uztici! Sākot ar trešdienu, vairāk aktualizēsies ar atvasītēm saistīti jautājumi. Gribēsies ik pa laikam izbaudīt absolūtu mieru un klusumu.

Lauva

23. jūlijs - 22. augusts

Nedēļas sākumā derētu izvērtēt, kas tev šobrīd ir patiesi svarīgs, kas – otršķirīgs. Centies būt taupīgāks, atturēties no mazāk nozīmīgu lietu iegādes, vairāk naudas atlicināt uzkrājumiem. Saskarsmē ar partneri būsi maigs un pretimnākošs. Pilnīgi iespējams, ka izpelnīsies komplimentu jūru.

Jaunava

23. augusts - 22. septembris

It visā lielu lomu spēlēs ģimenes atbalsts. Šis ir zīmīgs periods tām Jaunavām, kuras saistītas ar privāto biznesu, it sevišķi nekustamā īpašuma jomu. Vari droši slēgt darījumus ar ārzemju partneriem, doties komandējumā, apgūt jaunas iemaņas. Atļausies nedaudz uzdzīvot, iepriecināt tuviniekus.

Svari

23. septembris - 23. oktobris

Centies saglabāt ticību panākumiem, jo tie noteikti sekos! Kādam var parādīties neordināras un ļoti perspektīvas biznesa idejas. Kopumā šī nedēļa būs veiksmīga, lai kārtotu naudas lietas, galvenais, neļauties nedrošībai, šaubām! Brīvajiem Svariem var veidoties jauni, ļoti kaislīgi mīlas sakari.

Skorpions

24. oktobris - 21. novembris

Darba ziņā noslogota un visai sarežģīta nedēļa. Intuitīvi sajutīsi, kurš no kolēģiem vai paziņām spēj tevi uzmundrināt, atbalstīt un kurš savukārt bremzēs un vēl vairāk nomāks tevi. Privātajā dzīvē baudīsi absolūtu mieru un saticību. Nedēļas nogalē vari doties nelielā izbraukumā.

Strēlnieks

22. novembris - 21. decembris

No tevis neatkarīgu apstākļu ietekmē var nedaudz mazināties tava autoritāte, varbūt kāds cits iekaros kolektīva simpātijas, un tas tevī raisīs greizsirdību. Taču tieši tavi rezultāti ļaus nostabilizēt pozīcijas. Brīvajā laikā labprāt sportosi, ļausies dabas vilinājumam, apciemosi tuviniekus.

Mežāzis

21. decembris - 19. janvāris

Nedēļas sākumā veiksmes vējš pūtīs tieši tava dzīves kuģa burās, tev tikai atliks nospraust mērķi. Otrdien un trešdien vari risināt juridiska rakstura jautājumus, doties uz valsts iestādēm, organizēt svarīgas pārrunas. Laulības dzīvē tieksies pēc lielākas kaisles.

Ūdensvīrs

20. janvāris - 18. februāris

Labs laiks informācijas iegūšanai un apmaiņai, kā arī mācībām. Pratīsi lieliski sistematizēt jauniegūtās zināšanas. Galvenais būs atcerēties, ka it visā jāievēro mērs. Centies koncentrēties vienai lietai, nedari vairākus darbus vienlaicīgi! Kaut būsi noslogots profesionāli, velti uzmanību atvasītēm.

Zivs

19. februāris - 20. marts

Zvaigznes šonedēļ silti iesaka atturēties no visu veidu pārmaiņām, inovācijām. Iespējams, tavs domu gājiens ik pa brīdim kļūs pārlieku straujš, būs atrauts no realitātes. Nebrīnies, ja sajūti spēcīgāku interesi par ezoteriku. Arī pavisam ikdienišķas lietas centīsies uzlūkot no filozofiskā viedokļa.

Redakcijas sleja
  • Marija Anmane Savu Latviju mīlot 

    Saules pielieta un ziedu pārpilna puķu pļava. Pretstatā tai – novembra lieti, dubļi, skarbi vēji, ne ...

  • Rūta Fjodorova Zaglis paliek zaglis 

    Katru vakaru «Degpunktā» rāda ne to labāko mūsu daļu sabiedrības. Tad noskurināmies un pie sevis nop ...

  • Ivonna Plaude Lai Cilvēks tiešām vērtība būtu! (2)

    It viss liecina, ka valsts simtgade neapturami tuvojas. Par to aizvien skaļāk runā un raksta visos m ...

Lasītākie raksti
Komentētākie raksti

Aptauja

Vai esat apmierināts ar 13. Saeimas vēlēšanu rezultātiem?

Skatīt rezultātus

Ielādējas ... Ielādējas ...
Jaunākais blogos
Pasākumu kalendārs

2018.11.17 | 12:00

«Brīvības rogainings 2018» Kandavas sporta hallē 

2018.11.17 | 12:00

«Tukuma prozas lasījumi» Tukuma bibliotēkā 

2018.11.17 | 12:00

Adīšanas nodarbība Tukumā 

2018.11.17 | 13:00

Svētku koncerts Viesatās 

2018.11.17 | 14:00

Basketbols Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Novembris
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool