Magda, Magone, Mērija, Magdalēna

Mazdārziņš

Autors: Zalums
Twitter
print
2014. gada 4. augusts

Sveicināti!Tukumā mazdārziņu teritorijās ir tik daudz pamestu, nekoptu mazdārziņu un savukārt ir taču cilvēki kas labprāt velētos iekopt mazdārziņu kur parušināties. Kur,kā un pie kā vispār griezties lai pie tāda tiktu?Kadam taču tie pamestie, nekoptie,aizaugušie mazdārzini pieder, tikai kā lai zin kam?

Atbilžu secība: augoši

 1. ddd teica:

  Varu piedāvāt savu dārziņu, jo esam tikuši pie lielāka. Šoruden gribēšu novākt savu ražu, tā kā pēc tam var dabūt. atstāj epastu, lai varu sazināties ja interesē.

 2. ntz.lv ntz.lv teica:

  Atbilde uz jūsu jautājumu 12. augusta laikrakstā:
  Tukuma novada domes zemes lietu speciāliste Ļena Jēkabsone pastāstīja, ka visi pilsētas mazdārziņi tiek apsekoti divas reizes gadā, lai apzinātu tos dārzus, kuru netiek kopti un kurus varētu atdot citiem: “Dārziņus, kas netiek vairs apsaimniekoti, mēs iedzīvotājiem piešķiram rindas kārtībā, tikai vispirms ir jāuzraksta iesniegums. Tiesa, cilvēkiem ir arī vēlmes – viņi nevēlas aizaugušus dārzus, grib tādus, kur ir žogs, būdiņa, taču visas šīs vēlmes ne vienmēr varam apmierināt. Bēdīgā stāvoklī ir dārzi Tirgus ielā, kur tiešām daudzi ir aizauguši, taču šos dārzus ļaudis nevēlas izmantot tāpēc, ka pamestās mājiņas iecienījuši cilvēki, kas tajās vēlas dzīvot. Esam braukuši kopā ar pašvaldības policiju, taču šo problēmu nevaram atrisināt. Ir arī tādi gadījumi, kad kāds vecs cilvēks, kas gadiem ir dārziņu kopis, atstāj to kādam, kas šo darbu tupina. Mēs tam neiebilstam, ja jaunie saimnieki maksā nomas maksu un dārzu uztur kārtībā. Protams, visiem prasām ievērot līguma nosacījumus, piemēram, ka divas reizes gadā ir jānopļauj zāle, tomēr nākas arī secināt, ka cilvēkiem izpratne par kārtīgumu atšķiras, taču arī tas ir jāpieņem. Tā ka – ja cilvēks vēlas dārzu, viņam jānāk uz Tukuma novada domes īpašuma nodaļu un jāuzraksta iesniegums, un tad jau meklēsim risinājumu.”

 3. Es teica:

  Vai kādam nav atbrīvojies mazdārziņš, kuru labprāt atdotu citam saimniekam, tuvojas pavasaris, jauki būtu kaut ko pasākt…rakstiet e-pasts saulesauto@inbox.lv

 4. gtre teica:

  Vai kādam nav atbrīvojies mazdārziņš, pepeko@inbox.lv

 5. ely teica:

  Es arī vēlētos mazdārziņu ,varu pārņemt no kāda,kam nevajag vai par lielu dārziņš.
  z.elija@inbox.lv

 6. valdo teica:

  es ari labrat pārņemtu kādu dārziņu wifija@inbox.lv

 7. Endy teica:

  Sveiki. Lai netaisītu jaunu temata topiku, pievienošos šeit.

  Tā, tad man ir vēlme iegūt kādu mazdārziņu savā īpašumā, kur vasarā varētu kaut ko izaudzēt un brīvdienā ar ģimeni kopīgi pasēdēt pacept gaļiņu.

  Vēlams būtu tāds dārziņš kur būtu iespēja piebraukt ar auto klāt. Par pārējo vai tur ir žogs, jau kādi krūmāji utt… tas būtu mazākais ko vajadzētu jo pašam rokas aug īstajās vietās un varu pats izveidot, uztaisīt kas pašam patiktu.

  Tad nu tā ja kādam ir kas piedāvājams, vai kādam paziņa kaut ko zina, lūdzu uzrakstat man uz e-mailu: rajons@mail.lv

 8. Arturs teica:

  Sveiki!

  Arī es labprāt aktualizētu dārziņu tematu – ja kādam ir piedāvājums apsaimniekot pamestu vai aizmirstu dārziņu, priecāšos uzklausīt a1990@inbox.lv.

  Paldies.

 9. Man ari interese xper10ia@gmail.com teica:

  Zane

Atbildēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators
coloring.cool