Marija, Marika, Marina

Lapmežciema dome atbalsta ģimenes ārsta praksi

Twitter
FaceBook
print
2008. gada 2. janvāris 13:45

Lapmežciema novada domes sēdē 18. decembrī deputāti Ls 2 500 piešķīra sterilizatora iegādei doktorātā.

Deputāti izskatīja Latvijas Lauku ģimenes ārstu asociācijas vēstuli, kura rakstīta 14. septembrī un pašvaldībā reģistrēta 5. novembrī. Vēstulē teikts, ka jau 2007. gadā ģimenes ārsti var saņemt finansējumu par vairākām nozīmīgām manipulācijām un izmeklējumiem, par ko iepriekš nauda no veselības aprūpes budžeta tika samaksāta speciālistiem un laboratorijām.

Šogad primārās aprūpes ārsts var saņemt finansējumu hemoglobīna, kopējā holesterīna, ABL holesterīna, triglicerīdu noteikšanai, glikozes noteikšanai asinīs, urīna analīzes veikšanai ar teststrēmeli, mikroalbuminurijas noteikšanai un apslēptā asins piejaukuma noteikšanai ar teststrēmeli (fēcēm).
Valsts kompensētā summa sedz izlietojamo materiālu izmaksas un daļēji arī medicīniskā personāla darba samaksu. Aparatūras iegāde ir pašu ārstu ziņā. Taču tā ir dārga, un no nopelnītās naudas summas ārstam ir ļoti grūti vai pat neiespējami kompensēt aparatūras vērtību. Tāpēc Lauku ģimenes ārstu asociācija aicina pašvaldības iesaistīties prakses kvalitātes uzlabošanā un nopirkt praksei analizatorus hemoglobīna, lipīdu, glikozes līmeņa asinīs noteikšanai, kā arī analizatoru urīna analīzes noteikšanai, izelpas plūsmas mērītāju, iekārtu elektrokardiogrammas pierakstam, sterilizācijas iekārtu vai autoklāvu.
Deputāti šim mērķim piešķīra Ls 2 500 – sterilizatora iegādei doktorātā.Komentēt

Pasākumu kalendārs

2019.07.22 | 20:00

Koncerts «3×3» nometnē Jaunpilī 

2019.07.26 | 13:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

2019.07.27 | 12:00

Brīvbode «Ligzdā» Tukumā 

Visi pasākumi
Jaunākās galerijas
Mēness kalendārs
Jūlijs
Atvērt kalendāru
Horoskopi
Auns Vērsis Dvīņi Vēzis Lauva Jaunava Svari Skorpions Strēlnieks Mežāzis Ūdensvīrs Zivs Visi horoskopi
Facebook.com
Neatkarīgās Tukuma Ziņas iekš tā Facebook.com
Draugiem.lv
Eirokalkulators

coloring.cool