Kur vakcinēties?

Mājsēde ieviesta, lai piebremzētu slimnīcu pārkaršanu. Ar to gan nepietiek, lai pandēmija beigtos! Kā norāda eksperti, apkarot pandēmiju iespējams, tikai palielinot vakcinācijas aptveri.

Tāpat arī valdība sola – pēc mājsēdes tieši nevakcinētajām personām ierobežojumu būs vēl vairāk. Līdz ar to vēl ir iespēja uzsākt vakcinācijas kursu. Vakcinācijas centrā, kas atrodas Tukuma Kultūras namā, no 9.00 līdz 17.00 vakcinācija notiks 23. oktobrī (Pfizer un Janssen vakcīnas); 26. oktobrī (Pfizer un Janssen vakcīnas); 30. oktobrī (Pfizer un Janssen vakcīnas); kā arī 3.,6., 10. un 13. novembrī. Iedzīvotāji, lai pieteiktos, aicināti nezvanīt uz Kultūras namu, bet gan to izdarīt www.manavakcina.lv un zvanot uz bezmaksas tālruni 8989 vai, sazinoties ar savu ģimenes ārstu. Vakcinācija notiek tikai ar iepriekšēju pierakstu!

Arī Saeima atbalsta MK rosinājumu par 5X20 eiro vakcinētajiem senioriem

Vakar, 21. oktobrī, Saeima nobalsoja par to, ka no 1. novembra līdz nākamā gada 31. martam seniori (personas 60+), kas vakcinēti pret Covid-19 vai saņēmuši konsīlija atzinumu par nepieciešamību atlikt vakcināciju, saņems atbalstu 20 eiro apmērā.

Komentāri

 1. Pirms pāris dienām manavakcina.lv rādīja, ka tuvākais pieejamais laiks ir 26.oktobris.
  Kaut kas jādara lietas labā, jo vakcineties “gribetāju” ir vairāk nekā pieejamo laiku. Kāpēc Pauzera pļavās aizklapēja ciet? Vai ir plānots aicināt izbraukuma busiņu?

   1. Šis piedāvājums noteikti patiktu L39 Ir mums te viens kolorīts personāžs, kurš piedāvajas vīrieši un par krāniņiem vien runā

 2. Tur pat nav kur mašīnu nolikt. Kāpēc nevarētu vakcinēt kādā cilvēkiem pieejamā vietā?????

  1. Tā izlaidušies, ka savas pakaļas vairs pakustināt nevar… Ērtā vietā viņiem… PHE!

   Tad kad banānus par kapeikām deva, tad gan varēja pie veikala stāvēt ārā lietū un nekādas vainas, bet šeit viņiem redz, ērtības vajag!

   1. Varētu atvest savu omi un tantes no laukiem novakcinēties, bet ja nav iespējams piebraukt, tad nekā. Nav ko apvainot cilvēkus par nevakcinēšanos, ja tā nav pieejama. Laukos arī ģimenes ārsti klāt nebrauc.

 3. Vakcinēšanās notiek kopš maija. Ja gulējāt vai apbrīnojāt gobzemu 6 mēnešus, nav ko tagad vaimanāt. Katram pēc nopelniem un padarītā. Pauzera ielas halle ir vakcinētiem sportistiem. Punkts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *