FOTO: Aija Tišlere

Rīgā uzstājas arī novada ansambļi

Šodien, 9. jūlijā, noslēdzas Dziesmu un deju svētki. Neskaitot koncertu Mežaparka estrādē, Rīgas ielās šodien var klausīties arī vokālo ansambļu uzstāšanos. To vidū arī Jaunpils ‘Vocalica’ un ‘Kaprīze’, kas pārstāv Jaunsātus.

Komentāri

 1. Kādēļ netiek veidoti LGBTQ, kā arī citu rašu pārstāvjoši ansambļi???

  1. Skolnieciņš saka: 10.07.2023 19:51 Neraksti niekus beztēmā.

  2. Tu neesi skolnieciņš. Varbūt vienreiz pietiks izlikties par mani? Ko tu diskusiju virzi beztēmā?
   Tu man atgādini kasparu dimiteru, kurš ir kā apmāts ar geju tēmu, ja uzmanīgi pavēro viņa nesenos ierakstus sociālajos tīklos un viņa manifestus videoblogošanas vietnē YouTube. Laikam šī apmātība ar gejiem kasparam dimiteram nāk no Cēsu kolonijas laikiem, kur ar viņu notika tādas lietas, ka LGBTQ+ kopiena var malā pīpēt. Vārdu sakot, celka pušu. Lūk, no kurienes viss nāk.

  3. Tu esi tāds pats tirliņš kā mārcis jencītis. LGBTQ+ kopiena tavā dzīvē nelien, bet tu zodz cita cilvēka segvārdu un raksti kaut kādu nievājošu, sarkastisku komentāru par LGBTQ+ kopienu zem raksta, kas vispār nav nekādīgi saistīts ar LGBTQ+ kopienu. Tas ir totālis bezsakars, sviets, bulšits. Tu man atgādini mārci jencīti, kuram nepatika pret gejiem radās, izciešot cietumsodu cietumā. Viņš pat izlaida video “9 iemesli kāpēc nepiedalīšos prezidenta inaugurācijas ballītē”, kur viņš apmēļo geju tēmu. Tur viņš sameloja, ka viņam nav smokinga. Bet viņa Youtube bloga avatārā (lietotāja profila titulbidē) viņš ir ģērbies smokingā un pozē fotokameras priekšā. Vai nav liekulis? Pat savā sprediķī viņš spējsasaistīt nesavienojas lietas un samelot tā, it kā nekas nebūtu bijis.

 2. Neskatoties uz to,ka mans tēvs jau no mazotnes labākas dzīves kārojumā iestājās it bisās padomju ideoloģiskajās struktūras-bija kvēls oktobrēns,pionieris,komjaunietis un pat kompartijā iesniedza pieteikumu,viņu tomēr neizcēla saulītē un padomijas labumi gāja garām,tāpēc ar ieskatījās pudelē un dēļ tā ar uz mani sekas atstājā alkohols,bet nekas es izdzīvošu,lai uz trūcīgo pakām ,bet izdzīvošu i vēl visiem “kuskina matj” parādīšu.Skolnieciņš@ar cieņu

  1. Skolnieciņš saka: 11.07.2023 08:35 Ar segvārdu zagļiem un citiem ķēmiem man nav jākomunicē pieklājīgi. Cienīt izdzimteņus nozīmē necienīt sevi. Tev gar manu tēvu nav it nekādās daļas, jo tu esi kroplis un izdzimtenis.

  2. Skolnieciņš saka: 11.07.2023 08:35 Mans tēvs nekad nav bijis komunists. Bet tu viņu apmelo, izdzimteni. Novēlu tev galu atrast gudrona dīķī!

 3. Vai NTZ redakcija lūdzu nevar parupēties lai šis šizofrēniķis “Skolnieciņš” nekomentē šeit, nezinu cik tas ir iespējams izdarīt, bet ir apnicies jau lasīt viņa un viņa kopiju komentārus. Šī persona bojā jebkādas diskusijas kas varētu būt kaut cik sakarīgas. Nedomāju to aizskaroša nozīmē bet ir acimredzams ka šai personai ir kautkāda veida smags autisms.

  1. Anti-Skolnieciņš saka: 11.07.2023 21:34 Administrācija redz manu IP adresi un manus meta datus. Ja pat universitātes e-studiju vidē viss ir redzams, tad arī šeit administrācija visu redz. Piemēram, kad es sakarā ar Lieldienām rakstīju pieklājīgu komentāru par Dievieti Ostaru un ieliku komentārā hipersaiti ar attēliem no Dievietes Ostaras godināšanas, manu komentāru neatgrieziniski izdzēsa četru stundu laikā. Bet tagad ntz.lv administrācija neliekas ne zinis. Varbūt pašas darbinieces te arī raksta.

  2. Skolniekzellis ir no to agresīvo tuk-tuk veidīgo sugas, kuri apskries 101 instanci un sūdzēsies visās tiesās, ka šo diskriminē,
   Diemžēl, tiesām patīk aizstāvēt tos tuk-tuk un spriež viņiem par labu.
   Tāpēc arī redakcija šo nedzēš, jo redakcijai nav resursu tiesāties, jo uzskata, ka labāk ..du nekustināt.
   Tukumnieki zina kādu slinku apkopēju skolā, kura izgāja n-tās tiesas un sev ieguva ~10K euro un tagad atkal piesakās darbā, jo no gaisa nokritušie 10K notriekti….
   Ne jau par velti visur Skolniekzellis brēc, ka šim visu vajag dot par velti un visur sūta savas sūdzības, pat Latvijas Armija viņa uzskatā ir tikai bezmaksas pierīšanās vieta.

   1. 2023 saka: 12.07.2023 10:24 Es uzskatu, ka jauniesaucamos armijā ir jāēdina bezmaksas. Brīvpusdienas ir pašsaprotama lieta. Jo saņemot pavēsti un ierodoties uzņemšanas centrā, cilvēks apņemas nepieciešamības gadījumā atdot dzīvību par valsti. Piemēram, ja tu neesi dienējis, tad kara gadījumā emigrēt no valsts ir vieglāk nekā tad, ja esi rezervists.
    Par katru darbu ir jamaksā cieņpilna samaksa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *