Sūdzas par apbraucamo ceļu stāvokli

Lai arī tiek solīti vēl pavisam silti laika apstākļi, pagājušajā nedēļā un šīs nedēļas sākumā gaisa temperatūra ceļu būvniekus un komunikāciju ierīkotājus nelutināja. Turklāt ik pa laikam tie bija spiesti pārdzīvot arī kādu lietus šalti, kas lika uz laiku apturēt veicamos darbus Rīgas un Kurzemes/Talsu ielā.

Lai arī tiek solīti vēl pavisam silti laika apstākļi, pagājušajā nedēļā un šīs nedēļas sākumā gaisa temperatūra ceļu būvniekus un komunikāciju ierīkotājus nelutināja. Turklāt ik pa laikam tie bija spiesti pārdzīvot arī kādu lietus šalti, kas lika uz laiku apturēt veicamos darbus Rīgas un Kurzemes/Talsu ielā.

Tāpēc jau pagājušajā nedēļā novada domē interesējāmies, vai ir pareizi, ka šādā lietainā laikā aplī tiek ierīkota asfalta kārta. Un vēl interesējāmies, vai kāds no domes uzmana apbraucamos ceļus – Partizānu un Ziedoņu ielu, kur lietus laikā radušas bedru bedres.

Kā, atbildot uz pirmo jautājumu par asfaltēšanu, skaidroja domes komunālās nodaļas speciāliste Leonarda Koršunova, lietus laikā neviens ceļa posms nav asfaltēts, turklāt darbi nepārtraukti uzraudzīti, lai arī pamatnes sagatavošana notiktu brīdī, kad nelīst, turklāt izmantoti tikai sausi materiāli: “Tieši tāpēc, ka lija lietus, SIA «Strabag» varēja noasfaltēt tikai daļu apļa apakškārtas, bet pārējos darbus darīs, kad nelīs.” Vakar, L. Koršunova skaidroja, ka asfaltēšanas darbi aplī un Rīgas ielā plānoti šonedēļ.

Savukārt, stāstot par apbraucamajiem ceļiem, L. Koršunova skaidroja, ka pagājušās nedēļas nogalē apbraucamie ceļi Ziedoņu un Partizānu ielā tika nogreiderēti, lai tajos vairs nebūtu tik daudz sīko bedrīšu, un tas tikšot darīts arī šajā nedēļā, jo 29. oktobrī, bedres, vismaz Ziedoņu ielā, bija “atgriezušās”, turklāt izmērā – jo prāvas. Vienlaikus bija izveidojušās palielas peļķes Pumpura un Ziedoņa ielas krustojumā un arī Rīgas ielā pirms krustojuma ar Durbes ielu, kur to bija pamanījuši arī iedzīvotāji, kas pauda šaubas, vai šajā ielā vispār ierīkota lietus ūdens kanalizācija, kā pirms tam ticis solīts. L. Koršunova skaidroja, ka vienlaikus ar asfaltēšanu tiks sakārtota arī šī problēma.

 

 

Komentāri

 1. Ja būvnieki būtu vasarā strādājuši rīgas ielā katru dienu…nevis reizi nedēļā,tad darbi sen butu pabeigti…

 2. interesanti,kāpēc šitos muļļas sauc par būvniekiem un vai tiem,kas tos izbīda atkatiem nevajadzētu pazust….

 3. Māc šaubas par domes darboņu kompetenci ceļu būves darbos – šiem karina makaronus uz ausīm, bet tie karina tos tālāk iedzīvotājiem… vajadzētu pastudēt ceļu specifikācijas , kaut vai par tēmu pamatnes temperatūras pie kurām var veikt asfaltēšanu nepielietojot speciālas piedevas,kuras arī tikai uz stundu pagarina masas iestrādājamību…

 4. tāpēc,ka visi jau tāpat zin,ka tā ir žižika firma!(spec. ar mazo ž,jo ar savu darbību viņš nav pelnījis lielo!)

 5. Man arī gribētos zināt cik lietderīgi tiek izlietota gan mūsu nodokļu maksātāju nauda, gan arī fondu naudu, jo šobrīd ir redzams, ka no būvniekiem nav nekāda atbildība un to neredz arī naudas devēji. Ir šausmas skatīties kā strādā, jau kādu piekto reizi ceļ ieguldītos aku vākus, greiderē, tad atkal no jauna taisa vaļā akas, ūdens pie Durbes ielas stāvēja trīs dienas, kur tad ir tā lietus ūdens kanalizācija. Diez vai līdz asfaltam tiks un ja tiks cik ilgi turēsies?

 6. Kas jums nepatīk?Viss ir skaists!Galvenais…Meierovica piemineklis par pusmiljonā!!!Tagad ir nepieciešams Lukmānim ar bandu būvēt tuvuma!!!

 7. Tam Meierovicam viņa tautieši varēja samest un uzstutēt šitam ērmam līdzīgu kaut par miljonu, bet nē, – netērēs no savas pasaules tautām nožulītās naudas ne feniņa.

 8. Diskutabls jautājums vai vajadzēja tik šiku laukumu, bet noniecināt un neizrādīt cieņu 1. Latvijas ārlietu ministram ir kauns un grēks.

 9. Eu, pašvaldības komunālā nodaļa, jūs uz slimības lapas. Kas notiek ar Ziedoņa ielu. Bļin, paši esat braukuši tur? Tagad visi pa Strauta ielu brauc. Kad šis ārprāts beigsies? Zvaigznesksln, eu!

 10. Par Amatnieku šī avīze nekad sliktu neraksta, vai nu labu, vai- neko.
  Tā vien šķiet, ka telpas redakcijai šis par velti uzsaucis

 11. Ielu aptaujā jautā par novadu apvienošanu. Es kā neliela novada iedzīvotājs nekāda ziņā nevēlos pievienoties Tukumam.Pajautājiet Pienavā, kāda dzīve ir Tukuma novadā? Visi svētki Tukumā, bet ar ko aizbraukt uz šiem svētkiem nav.Kā esi nomale, tā arī paliec nomale.Nemaz jau nerunāsim par citām lietām. Uz Tukumu nemaz katru dienu autobuss neiet.

 12. Kad bija Tukuma rajons, tad visi tika un viss bija labi! Interesanti, kā Kandavas vai Jaunpils novada “nomales” tiek uz pasākumiem?

 13. … un pēc noteikta laika tavi bērni cels pieminekli ārlietu ministrei solvitai jēpītei??? Kauns un negods!!!

 14. Nu strādā gan “Amatnieks”, gan “Stabags” pēc “jaunām” tehnoloģijām, lai tiktu ārā no pagalma jāmeklē dēļi, bet tos par nakti nozog, laikam jāgriežas soc. dienestā pēc palīdzības dēļu ieādei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *