Kas smako Jelgavas ielā Tukumā?

Lai meklētu atbildi uz iedzīvotāju uzdoto jautājumu, kāpēc Jelgavas ielā ir sajūtama stipra smirdoņa, kas atgādina tādu kā sēra, kā kanalizācijas smaku, interesējāmies uzņēmumā «Tukuma piens».

Lai meklētu atbildi uz iedzīvotāju uzdoto jautājumu, kāpēc Jelgavas ielā ir sajūtama stipra smirdoņa, kas atgādina tādu kā sēra, kā kanalizācijas smaku, interesējāmies uzņēmumā «Tukuma piens».

Uzņēmuma tehniskais direktors Aivars Lazdovskis apstiprināja, ka smaka nāk no uzņēmuma, kur testa režīmā ir palaistas jaunās notekūdeņu priekšattīrīšanas iekārtas: “Šis iekārtas sastāv no 1000 m³ liela, slēgta izlīdzināšanas baseina, kur tiek uzkrāti notekūdeņi un kuros ir ierīkota īpaša ventilācija ar filtriem, lai nebūtu smaku, taču visdrīzāk šajā posmā ir kāda problēma, kuru šobrīd cenšamies atrisināt, jo šādai smakai nevajadzētu būt. Priekšattīrīšanu nākamajā posmā notekūdeņi nonāk nākamajā tvertnē, kur darbojas flotators, kas, izmantojot reaģentus, izveido dūņas un  nofiltrē lielāko piesārņojumu, savukārt attīrītie notekūdeņi tiek novadīti vienotajā kanalizācijas tīklā.” A. Lazdovskis skaidroja, ka uzņēmums ir ieinteresēts iespējami drīz problēmu novērst, tomēr vienlaikus atzina, ka jauno iekārtu palaišanas posmā šādas problēmas ir iespējamas.

 

Komentāri

  1. Ja laukos smakas rodas no dzīvnieku mēsliem,tā ir traģēdija,bet,ja pilsētā no rūpnieciskās ražošanas ,tas pieļaujams.Pēterson,kā tas ir,vai vari atbildēt?

    1. Iedomaties nevarat ka Durbe vakaros smird,bet vides dienests kk murgo ka testa režìms. Tikai kuro gadu tas testa režìms.

  2. Peterson ka Tuma Metala bus kartiba un neteces veco ellu upe.Bos jau visiem lielas ka esi nopirkts.

  3. Agita Puķìte laikam jums nav atļauts dziļāk rakt un piedirsìsiet to Sloceni tā kārtìgi.

  4. Smako kā vienmēr visa slocene no pienotavas līdz Šlokenbekas dīķim.Durbē pie tiltiņa neciešama smaka.Nekas nav mainījies drīz atkal zivis uzpeldēs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *