Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tukuma novadā aicina organizēt nometnes ukraiņu un latviešu bērniem

Tukuma novada Izglītības pārvalde informē, ka tā aicina iesniegt pieteikumus konkursā par vasaras nometņu rīkošanu Ukrainas kara bēgļiem un Latvijas bērniem un jauniešiem. Pieteikumi Izglītības pārvaldē jāiesniedz līdz 15. jūlijam.

Piedalīties konkursā un pretendēt uz finansiālo atbalstu var valsts un pašvaldības institūcijas, juridiskas un fiziskas personas, kuras reģistrētas kā individuālais komersants vai saimnieciskās darbības veicējs, kā arī nevalstiskās organizācijas.

Konkursa nolikums paredz, ka nometnē jābūt 50% bēgļu bērnu un 50% latviešu bērnu, lai viņi palīdzētu apgūt mūsu valsts valodas prasmes, komunikāciju, sadarbību un sociāli emocionālās prasmes, fiziskās aktivitātes un veselīga dzīves veida paradumus. Dalībnieku skaits – no 10 līdz 20 dalībniekiem, nometnes veids – dienas vai diennakts nometne, kas notiek līdz 31. augustam – gan ārā, gan telpās. Diennakts nometnes ilgums – sešas dienas, dienas nometnes – vismaz piecas dienas un sešas stundas dienā. Nometnei jābūt reģistrētai un saskaņotai bērnu nometņu datu bāzē www.nometnes.gov.lv.

Nometņu rīkošanai tiek piešķirts finansējums – 20 eiro par dalībnieku dienas nometnē un 40 eiro – diennakts nometnē; vecāku līdzfinansējums nav atļauts. Finansējumu var izlietot telpu un aprīkojuma nomai, transporta pakalpojumiem, ēdināšanai un izmitināšanai, nodarbību materiāliem, ieejas biļetēm utt., saimniecības precēm, personāla darba samaksai un Veselības inspekcijas saskaņojuma apmaksai.

Kā jau minēts, pieteikumi jāiesniedz līdz 15. jūlijam, tos atvērs iesniegšanas  kārtībā 19. jūlijā un vērtēs piecas dienas.

Konkursa nolikums un pieteikuma veidlapa pieejama www.tukums.lv.

Vairāk informācijas: Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Strazdiņa, tālrunis: 28351771 un vecākā lietvede Agita Dišlere, tālrunis: 29459232.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *