Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: phys.org

Vai Tumē būs jauna ferma?

Iedzīvotāju bažījas par iespējamu slaucamo govju kompleksa būvniecību Tumē. – Mēs vēlamies noskaidrot, vai tā ir taisnība, ka «Tukuma piens» plāno būvēt vēl vienu fermu Tumes pagastā? Jau tagad nereti no fermas nāk stipra smaka, kas jūtama ne tikai kaimiņos, bet arī Veļķu mikrorajonā un nereti pat pilsētas centrā. Tāpēc vēlamies zināt, vai tiks paredzēta publiskā apspriešana un vai iedzīvotājiem tiks dotas iespējas izteikt savu viedokli? Vēl vēlamies zināt, kā rīkoties šajā, tā arī citās situācijās, uzzinot par iespējamu būvniecību kaimiņos, kas varētu ietekmēt ikdienu un dzīves kvalitāti? 

Sazinoties ar a/s «Dzimtene» valdes priekšsēdētāju Ainu Zvaigzni noskaidrojām, ka uzņēmuma plānos ir būvēt gan torņus lopbarības glabāšanai, gan arī vēl vienu fermu, taču pagaidām šīs ieceres ir atliktas – visdrīzāk, tuvākos divus gadus nekādi darbi nenotiks, jo uzņēmums ieguldījis līdzekļus citā jomā, turklāt šobrīd ir pieaugušas gan materiālu, gan būvniecības cenas.

 

Vairāk lasāms 22. aprīļa laikrakstā ŠEIT=======>>>>>>>>

 

Komentāri

  1. Kas viņiem ies strādāt vēl vienā ferma?? Stundas neuzskaita, naktsdarbu un virsstundas neapmaksā, pārkāpumu lērums, tik maina darbiniekus kā zeķes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *