Engures deputāti atceļ dažus iepriekšējo sēžu lēmumus

20. martā kārtējā sēdē Engures pašvaldības deputātiem nācās atcelt dažus iepriekšējos lēmumus – lai izpildītu likuma prasības.

20. martā kārtējā sēdē Engures pašvaldības deputātiem nācās atcelt dažus iepriekšējos lēmumus – lai izpildītu likuma prasības.

Zemes ierīcības likums un Ministru kabineta noteikumi par zemes ierīcības projekta izstrādes noteikumiem mainījušies un paredz, ka zemes gabalus var sadalīt, izstrādājot zemes ierīcības projektus vai detālplānojumus. Tāpēc Engures pagasta padomes deputāti 20. martā sēdē nolēma atcelt 16. janvāra pagasta padomes lēmumus par nekustamo īpašumu Krišjāņa Valdemāra ielā 65 un «Purvvēveri» sadalīšanu. Tāpat nolēma atcelt 19. februāra pagasta padomes lēmumu par nekustamā īpašuma Krišjāņa Valdemāra ielā 80 un «Baļķīši» sadalīšanu.

 Sadalot īpašumu Krišjāņa Valdemāra ielā 80 divos zemes gabalos, nepieciešams izstrādāt zemes ierīcības projektu atbilstoši pagasta teritorijas plānojumam, būvniecības, vides aizsardzības un zemes ierīcības normatīvo aktu prasībām. Lai varētu sadalīt īpašumu Krišjāņa Valdemāra ielā 65, nepieciešams izstrādāt zemes ierīcības projektu. Tas pats attiecas arī uz īpašumiem «Purvvēveri», «Baļķīši», Saules ielā 25 un Saules ielā 25a.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *