Kad sakārtos Kurzemes ielu?

– Man ir jautājums par Kurzemes ielu. Katru dienu eju uz darbu pa šo ielu un katru dienu skatos uz neizdarībām. Ja es pareizi atceros, šo ielu jau pagājušajā gadā nodeva ekspluatācijā, taču tas skats, kas tur paveras šobrīd, nekādu prieku un lepnumu par sakārtotu ielu nerada. Tieši otrādi – mēs redzam, ka darbs nav paveikts kvalitatīvi – bruģis ir iesēdies, aku maliņas ir nekārtīgi izveidotas – kaut kādi gabaliņi tikai tur iemesti, bet vietām vispār akmentiņi ir izlauzti. Arī zālienu teritorijas nav sakārtotas, melnzeme vietām izvandīta uz celiņiem… Es saprotu, ka vēl nesen bija ziema, bija sniegs, bet vai vispār to visu kāds ir redzējis un, galvenais, vai to visu sakārtos? – lūk, tāds ir jautājums.

Redakcija: Tukuma novada pašvaldības Attīstības nodaļas vadītāja Inga Helmane skaidroja, ka ir paredzēts pašvaldībai kopā ar uzņēmēju visu ielas pārbūves vietu pārbaudīt: “Visu apsekos un visu arī salabos, kur būs jālabo vai kur būs bruģis iesēdies, un visur sasēs, kur nav sasēts. Bija svarīgi, lai sniegs nokūst un lai zeme no mitruma izžūst, jo tikai tad var paveikt atliktos darbus un apzaļumošanu, uzkrāsot ceļa apzīmējumus, kā arī uzlikt soliņus, atkritumu urnas un velonovietnes. Bijām plānojuši, ka šos darbus varēs veikt martā, bet tad vēl bija sniegs, tāpēc tagad ceram, ka pēc Lieldienām būs silts un to visu varēs sakārtot.”

 

Komentāri

 1. Iela protams kapitāla haltūra un tas asfalts drīz tur nebūs smagie mežvedēji to nobeigs, braukā kā pa mežu nevar viņus laist apkārt blakus bērnudārs, skola pāreja noņemta, vakaros idiņi izmanto ielū kā ātrum trasi. Poliči tik vizinās neko neredz. Pāreja bija un nekas, tagad gaidām kad kādu notrieks un tad kviekšana sāksies.

 2. Lai nu kā , bet kaut kas nav kārtībā ,Tukumā arī ar projektiem,jo jebkuram SIA tiek 7 “ādas nodīrātas”, lai tas spētu pabeigt iesāktu projektu, bet te redz ,laiž kā grib , kā tie pašvaldības projekti tiek pieņemti ?? 2.vidusskola joprojām ventilācija ir tukša skaņa ,funkcijas totāli nepilda utt.utt.tur ir kaudze ar “nedarbiem “, te iela atkal tas pats b.d.”Pasaciņa ” projekta rezultātā tādu kaudzi naudas bija jāiegulda ka varēja vēl vienu bd uzcelt

 3. Titulbildē redzams,kā jaunie(sūdīgie) ielu apsaimniekotāji dauzijuši apmales pa ziemu!

   1. nē,bet kvalitātes atšķirība ziemā bija graujoša gan kā autovadītājam,gan kā kājāmgājējam!

   2. mjā,bildē redzamā apmale ir izārdīta galīgi!Diezvai to remontēs tie,kas viņu pirms ziemas uzstādija!

 4. tak asfalts,brugis.parziemosim.traktors izsttuuma.bet ziimes,ar taam ir kruta,ik peec 5 metriem uz viena staba 3 saspraudiis.braucot tev vairaak jaaskataas kautkur pa labi nekaa uz celja.

 5. lad kad vēzis kalna galā nosvilps, un rotšildmēslus likvidēs asv cūkvalstelē..ai em e dikō dancēŗ !

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *