Baiba Reinsone

Atkritumu urna zem jumta?

Pie mums redakcijā vērsās Tukuma iedzīvotāja, kurai bieži nākas sabiedrisko transportu gaidīt pieturā pie Tukuma poliklīnikas. Jau labu laiku ciešoties, bet nu mērs esot pilns – viņu aizkaitinājusi atkritumu urna, kas novietota tieši pieturā – zem jumtiņa.

Pie mums redakcijā vērsās Tukuma iedzīvotāja, kurai bieži nākas sabiedrisko transportu gaidīt pieturā pie Tukuma poliklīnikas. Jau labu laiku ciešoties, bet nu mērs esot pilns – viņu aizkaitinājusi atkritumu urna, kas novietota tieši pieturā – zem jumtiņa. Karstā laikā tā sagādājot neērtības ar to, ka nelabi smakojot, bet nu, kad laiks paliek aukstāks un pūš lieli vēji, tā aizņem vismaz divu cilvēku vietu. Tad nu esot jautājums domei – kādēļ urnai jābūt zem jumtiņa, bet ne ārpusē, kas būtu pavisam normāli.

Redakcija: Sazinoties ar Tukuma novada domes izpilddirektori Daci Lebedu, noskaidrojām, ka viņa personīgi apsekojusi konkrēto pieturu un arī ir līdzīgās domās, ka atkritumu urna novietota neloģiska, un solīja jau šonedēļ šo jautājumu atrisināt. Vēl viņa solīja apsekot pārējās pieturas, lai noskaidrotu, vai tajās nav līdzīga situācija, kas arī būtu jārisina.

Komentāri

  1. likt tagad tam būvvaldes ērmam, kurš saskaņoja šādu misenes novietojumu no savas kabatas segt tās pārnešanas izdevumus…. ZB jau tie deģenerāti…..

  2. Varat arī apskatīt inovatīva risinājumu soliņam Tirgus ielas pieturā,nevar saprast kurš tik izdomas pilns , vai dizaineris, vai meistars.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *