Telecommunication manual high worker engineer installing new 3g 4g LTE antenna on tall mobile base station (communication tower) in the middle of european forest, high angle of view. Working at height. Telecommunication masts and towers are typically tall structures designed to support antennas for telecommunications and broadcasting. Drone point of view.

Arī Irlavā – 5G bāzes stacija

“Tele2” pēdējā pusotra mēneša laikā uzstādījis vēl 25 jaunas 5G bāzes stacijas dažādās Latvijas vietās. Tagad “Tele2” 5G tīkls darbojas arī Ādažos, Augstkalnē, Durbē, Irlavā, Limbažos, Rumbulā un Turlavā. Kopumā “Tele2” ir uzstādījis 5G mobilo sakaru bāzes stacijas jau 46 apdzīvotās vietās Latvijā.

Kā atzīmē “Tele2”, tad lielākais 5G bāzes staciju skaits šobrīd ir uzstādīts Rīgā un tuvējos Rīgas novados, kur ir lielāka mobilo sakaru tīkla noslodze un nepieciešama papildu kapacitāte 4G tīklam.

“5G pakāpeniski kļūst par pilnvērtīgu mobilo sakaru tehnoloģiju Latvijā, jo arvien lielākam cilvēku skaitam ir iespēja to izmantot. Šobrīd jau vairāk nekā 32 000 klientu savā ikdienā izmanto 5G viedierīces un šis skaits turpina pakāpeniski augt,” atzīst “Tele2” tehniskā direktore Līga Krūmiņa. “Šobrīd norit arī aktīvs darbs pie 5G attīstības plānošanas nākamajam gadam, un ir skaidrs, ka “Tele2” 5G staciju skaits palielināsies par vairākiem simtiem.”

 

Kā ziņots iepriekš, datu patēriņš “Tele2” 5G tīklā no šī gada sākuma ir palielinājies par aptuveni 500%. Aktīvākie 5G tīkla lietotāji ir klienti Daugavpilī, Olainē, Rīgā un Mārupē.

 

Komentāri

  1. Viss piepildās , kā viedie Gobzema-Šlesera ļaudis pareģoja. Bils Geitss ar vakcīnām lētticīgos nočipēja un tagad ar 5G visus nozombēs. Taisni vai bail būs Irlavas pusē rādīties, jo tur skraidīs Bila Geitsa 5G zombiji.

  2. Irlavā toč vajag 5G, to interneta lietotāju daudzumu tur 4G tornis vairs nespēj pacelt. Īsta metropole.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *