Aicina ziedot drona iegādei

Arī Latvijā mēs spējam sniegt tiešu atbalstu ukraiņu karavīriem, kas nesavtīgi cīnās pret okupācijas spēkiem. Sākot ar aizsargtīklu kolektīvu pīšanu, un beidzot ar automašīnu, citu frontē noderīgu lietu ziedošanu. Pateicoties Tukuma ukraiņu atbalsta centram, spējam līdzēt arī ar akūti nepieciešamo karavīru ekipējumu, gan nakts redzamības ierīcēm, droniem uc. lietām. Ar Tukuma pašvaldības starpniecību, katrs spējam sniegt šo būtisko atbalstu – ziedojot.

Ziedojumu konts: A/S “Swedbank”, LV63HABA0551019072866, ar norādi pie maksājuma mērķa – «Ukraiņi Tukuma novadā»

Šobrīd mērķis ir saziedot 5 000 eiro un tiks rīkots arī pasākums Tukuma ledus hallē 16. aprīlī, kur varēs iepazīties ar ukraiņu virtuvi, iegādāties suvenīrus un rokdarbus un tādējādi ziedot drona iegādei.

 

Komentāri

 1. Pirms i-bankas ailītē nospiest pogu ziedojumam, radās pāris jautājumi :
  Kurš, kuri organizē šo pasākumu
  Kas ir šis maskētais ISIS kaujinieks, kurš sēž pietiekoši dārgā transporta līdzeklī un ağitē uz vardarbību?

 2. Da nopietni? Cik var par to karu malt,un vik var ziedot.. si jau ir bezkauniba,sirry bet pasiem jaiemacas beidzot tikt gala ar savu karu.. zel ir tikai tos kuri aizgaja boja,par parejiem ir jau vienalga.. tiesi tik daudz cik jau velk garuma so visu.

  1. Krista, vai tu esi pie skaidra prāta? Vēsturiski krievija ir tērējusi armijai teju visu savu budžetu un veltījusi militārismam daudz laika un pūļu. Padomijas laikā parastam cilvēkam bija problēmas nopirkt gaļu, ziepes, tualetes papīru. Visur valdīja blata sistēma, t.i., kukuļošana pēc pazīšanās un izredzētības principa. Parastam cilvēkam (kaut gan cilvēks, kuram ir nauda un pazīšanās, nav parasts, jo ir kaut par kripatiņu vienlīdzīgāks par citiem) lai kaut ko dabūtu un bišķu normālāk dzīvotu nācās pārmaksāt un nevienmēr par naudu, lielu naudu varēja kaut ko dabūt. Partijnieki un partijnieku apkalpojošais personāls bija izņēmums, tie varēja brīvi pirkties. Bija pārskaitījuma sistēma, kad partijnieks neko nemaksāja, bet viņam deva preci vai maltīti restorānā un to vienkārši norakstīja. Ak, jā. Piemēram, priekš čekistiem vienmēr bija viens labs numuriņš viesnīcā vienmēr brīvs un viens galdiņš restorānā vienmēr brīvs. Un, jā čekisti ēda, dzēra un nekad ne par ko nemaksāja. Arī augsta ranga partiešiem bija tas pats. Tā ir dzīve. Un arī padomju armijniekiem jeb sarkanarmiešiem dzīve bija kopumā labāka nekā darba ļaudīm. Militāristi varēja padomijā zagt uz nebēdu un dzīrot. Bet tagad krievija ir iebrukusi Ukrainā. Savulaik krievija savāca bruņojumu no visām savām okupētajām kolonijām. Un visus šos 30 – gadus vai vismaz lielāko daļu gadu krievija savus ieņēmumus no naftas, gāzes, ogļu pārdošanas ir virzījusi armijai, nevis, piemēram, cilvēku sociālajai aizsardzībai. Tīri cilvēciski ir ikvienam saprotams, kāpēc Ukrainai palīdzēt. Palīdzība Ukrainai kara laikā un pēc kara posmā ir pašsaprotama. Ikviens normāls cilvēks saprot kāpēc.
   Ar cieņu pret Ukrainu, Skolnieciņš

   1. Kā tu pajoliņ vari zināt, kā bija PSRS laikā? No sava pirkstiņa izzīdi, vai “gudras grāmatas” salasijies?

    1. Es daudz ko zinu no vecāku un radinieku stāstītā. Man ir skaidra saprašana par padomju sadzīves sūdiem. Un ja salīdzina padomijas jeb okupācijas varas sadzīvi ar civilizēto valstu dzīves līmeni, tad pavisam bēdīgi paliek. Un nav ko brīnīties, ka krievijas krievi kā titulnācija ir tik neadekvāti, neremdināmi un nevaldāmi. Visi sūdi viņu prātos nāk no padomijas un pirms padomijas laikiem.

  2. Tiešām, Krista?! Nevar saprast, kā tādā paurī vairāk – zināšanu trūkuma radīta tukšuma vai trulas nelietības?! Tiešām nav prāta kaut tik daudz, lai saprastu, ka ukraiņi tagad mirst par mums, mirst mūsu vietā?! Nedzirdi, nezini, nesaproti, ko slepkavnieciskie savas pasaules iekarotāji grib un dara?! Viņi grib iekarot, pakļaut, nokaut, iespējams, visus, kuru zemes viņiem patīk, bet mēs -“bijušie padomijieši”,”pribalti”, taču no starta dzīvojam “krievu zemēs”! Tad nu ir jautājums: kāda tava ideja, aicinot nedomāt par karu un neatbalstīt ukraiņus, – lai fašistiskie krievi ātrāk nogalina ukraiņus un bez kādiem šķēršļiem nolīdzina mūs ar zemi?! Cita varianta jau nav. Lielkrievs jau to ir paziņojus. Tad – kas esi tu?! Piektās kolonnas “darbiniece” vai vienkārši stulba aita?

    1. Adriatico, kāpēc tu nedzīvo krievijā, ja krievija tev ir tik dārga, tuva un mīļa? Te ir Latvija. Tu esi sajaucis valstis.

 3. Jau iepriekš teicu, ka šodien Ukraina ir kā lakmusa papīrs vatenisma indikācijai.
  Ikdienā jūs labi maskējaties, pat ”sobačij jazik” esiet iemācījušies, bet viens vārds Ukraina norauj jums maskas.

  1. Labi, ka tev-pastaldaunītim nav ko noraut..ne maskas, ne smadzeņu:) Viena rieva lai var brēkt saukļus, un tā pati-ar cepuri iespiesta!:D

   1. Piekrītu, XTC, Interfronte – snaudošā – pamodusies! Valodu šā tā var iemācīties, i dažam latvisks vārds un uzvārds, bet tā vate un mongoļu-tatāru sirotāju daba oa visām malām ārā spraucas!

   2. Nu un ko tu ar šito vēmienu pateikt gribēji? Ko tava uz Putintētiņu orientētā rieva tev ausī čukst? Gribas kopā ar pabeģiķeļiem-istrebiķeļiem kaumiņu mājas “likumīgi” izlaupīt? Savu sētu esi pie….is, tagad kopā ar citiem vatņikiem gribi šito kolektīvās saimniekošanas metodi arī te redzēt?

 4. Krievijas tiesāšana ilgs vairākās kārtās. Starptautiskās tiesas pirmajai daļai būtu jābūt par krievu pasaules noziegumiem pret cilvēci Ukrainā, bet pēc tam arī citās bijušajās padomju kolonijās – Moldovā, Tadžikistānā, Čečenijā, Gruzijā, Polijā (Polijas prezidenta Kačinska lidmašīnas notriekšana) un citas cūcības. Latvijā vatņiku noziegums ir tas, ka kopš 1991.g. Kremlis te neveica civilizētu deokupāciju, dekolonizāciju, derusifikāciju, bet to problēmu te atstāja un turpināja pret latviešu tautu hibrīdkaru – psiholoģisko – propagandas – ekonomisko karu – turpināja ar vatņiku palīdzību turēt latviešu tautu aiz pautiem – savā orbītā…
  Nu, kaut kā tā.
  Ar cieņu pret demokrātiju un brīvību, Skolnieciņš

 5. Tas nozīmē tikai to, ka tavi vecāki bija dienaszagļi un loderi. Saprašana tev ir tieši tikpat, cik tiem sūdiemir tavā galvā!

 6. Varu atkārtot vēlreiz – krievu galvenās rakstura īpašības ir asinskārība un stulbums! Viņi lien citās valstīs slepkavot un, galu galā, paši tiek likvidēti! Pāraudzināt viņus ir neiespējami, šis divas īpašības krievos ir kultivētas gadsimtiem!

 7. Eh, bet krievu tautai bija dota dievišķi izdevība nekarot un nebarot savu lielkrievu šovinisma un krievu imperiālisma piesātināto ego. Bet nē. Īsti krievi cīnās, zog un slepkavo līdz pēdējam krievam pašu izraisītā un organizētā karā.

 8. Bet ja tā īstenībā,tad šiem nāvi sējošajiem putniem gan nevajadzētu naudiņu ziedot,jo katrs kas to darīs naktīs negulēs aiz sirdsapzinas mokām,ka arī viņš pielicis roku kādas dzīvas dveselītes noslepkavišanā.©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

  1. Viltus Skolnieciņ, izbeidz gaudot. Bet labāk ziedo. “Atbalsta biedrība” Reģ. Nr: 40008321126 AS “SWEDBANK” SWIFT: HABALV22 Bankas konts: LV25HABA0551053979679
   ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
   Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
   Latvju Dievi mūžam viedi.
   Dievturība vienmēr dzīva.

 9. Skolniecinš saka:
  02.04.2023 11:23 beidzot ar Skolnieciņam varu piekrist-tik tiešām ziedot naudu nāvi nesošam rīkam ir amorāli un karmiski bīstami,bumeranga lijumu neviens augstaks spēks nav atcēlis

  1. Viltus XTC, izbeidz gaudot. Bet labāk ziedo. “Atbalsta biedrība” Reģ. Nr: 40008321126 AS “SWEDBANK” SWIFT: HABALV22 Bankas konts: LV25HABA0551053979679

 10. Skolniecinš saka: 02.04.2023 11:23 un XTC saka:
  02.04.2023 11:26 ir viens un tas pats cilvēks, proti, segvārdu zaglis. Nobanojiet šo cilvēku, jo viņš ceļ neslavu pret Ukrainu un ukraiņu tautu. Ironiski. Krieviem patīk zagt svešu digitālo identitāti, izlikties par citu cilvēku un nozākāt labas, cēlas idejas. Šeit šis cilvēks izķengā, izsmej un nerro Ukrainas atbalsta ideju. Fašistiskā krievija ir izraisījusi karu Eiropā un iebrukusi Ukrainā. Latvieši pašaizliedzīgi palīdz Ukrainai un ukraiņu tautai nosargāt savu valsti, bet te komentāros uzrodas cilvēki, kuri izsmej palīdzību Ukrainai. Varbūt Valsts Drošības dienests varētu pārbaudīt šo personu identitāti???

   1. Tu labāk saka: 02.04.2023 13:09 Ierunājās rašists. Kremlini ir drosmīgi anonīmajos komentāros, bet uz krieviju repatriēties netaisās. Pieļauju, ka tu esi tas nenormālais, kurš komentāros ķēmojas. Vai Alekseju Rosļikovu, Gloriju Grevcovu un citu krieviski domājošo imperiālistisko vati psihiatrs maz ir pārbaudījis? Vateņi nav normāli. Pirms mani zākā, paskaties uz sevi spogulī.

 11. Skolnieciņš saka:
  02.04.2023 09:25-šis ir viltvārdis un asinskāra provokators,kura komentos acīmredzama rasu naida,nesaticības kurināšana vislabākājās fašisma tradīcijās,šo neģēli nedzēš laikam tāpēc,ka tas ir specdienestu aģents vai to plānota pro okācija,lai izprovocētu citus uz kādu izmisušu prettiesisku komentāru publicēšanu,lai pēc tam varētu naida noziegumu atklāšanu pacelt.©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

  1. Skolnieciņš saka: 02.04.2023 14:46 Komentāru autoru IP adreses jūs redzat. Kāpēc nedzēšat?

 12. Paldies, biedri vateņi, ka izvēlējāties manu zīmolu ”XTC”.
  Tikai gudrākie prāti un labākās gaumes pārstāvji izvēlas manu zīmolu.

  Cerībā, ka arī turpmāk izvēlēsieties manu zīmolu ”XTC”.
  Visu to labāko, lai jums katra diena nes daudz vates!
  Jūsu padevīgais kalps XTC !

 13. Kā jums patīk ka jaucu te gslvu ar saviem dieviem un pārgudrām runām….

  1. Skolnieciņš saka: 02.04.2023 19:25 Tu esi rašists jeb krievu fašists. Iedzer indi un nomirsti! Tu man esi apnicis.

 14. Krievu tautas nežēlībai un stulbumam nav robežu. Krievi nežēlīgi izturas pret krieviem, bet tai pašā laikā savos noziegumos un savā neizdarībā vaino ES, ASV un NATO. Krievi nežēlīgi izturas pret nekrieviem: krievijā dzīvojošajām nacionālajām minoritātēm un kaimiņtautām. Gan jau Finka pareģojums piepildīsies un krievija sabruks pēc etniskā principa.
  Bez cieņas pret fašistisko krieviju, Skolnieciņš

 15. Skolnieciņš saka:
  03.04.2023 08:06
  Beidz kretīniskais provokator un viltvārdi censties sašķelt Latvijas valsts daudznacionālo tautu.©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

  1. Skolnieciņš saka: 03.04.2023 08:54 Latvija ir latviešu valsts, nekādas divvalodības te nebūs. Tavi mēģinājumi reabilitēt krievijas fašismu un tam klātesošo krievu valodu būs lemti neveiksmei. Kremļa trolli, izbeidz zagt manu digitālo identitāti un izlikties par mani! Tu laikam nespēj sagremot un pieņemt to, ka Latvija ir Ukrainas sabiedrotā. Te ir Latvija. Lūdzu, tinies uz krieviju. Tava zirgošanās ir pretīga.

 16. Skolnieciņš saka: 03.04.2023 08:54 Ko nedzēšat jeb jums patīk?

 17. Skolnieciņš saka:
  03.04.2023 11:10 cik ilgi šeit ļaus šim piektās kolonnas aģentam izplatīt rasu,etnisko naidu,neiecietību raisošus komentārus?!©Skolnieciņš 1999-bezgalība
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

  1. Skolnieciņš saka: 03.04.2023 11:56 Ntz.lv, ko nedzēšat šo cilvēku?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *