«Sporta laureātam» – 15; balsošana sākusies

15. februārī Tukuma ledus hallē jau 15. reizi notiks mūsu laikraksta atbalstītais pasākums «Tukuma novada Sporta laureāts». Tajā sumināsim sportistus, ar kuriem novads lepojies aizvadītajā, 2012., gadā.

15. februārī Tukuma ledus hallē jau 15. reizi notiks mūsu laikraksta atbalstītais pasākums «Tukuma novada Sporta laureāts». Tajā sumināsim sportistus, ar kuriem novads lepojies aizvadītajā, 2012., gadā. Tukuma novada domes Sporta padomes sēdē tika apstiprinātas visas apbalvojamo nominācijas un nominanti, kā arī izvērtēti visi balvu laureāti, kuru vārdus atklās tikai svinīgajā pasākumā.

Labākos noteiks 21 nominācijā

Labākie sportisti Tukuma novadā tika vērtēti 21 nominācijā. «Labākās sportistes» godam izvirzītas basketbolistes Anete Horelika un Guna Lagzdiņa, vieglatlēte Anita Liepiņa, šāvēja Inga Eizengrauda un airētāja Vineta Moča. Par «Labākā sportista» godu cīnīsies sprinteris Ronalds Arājs, futbolists Ritvars Rugins, riteņbraucējs Jānis Dakteris, spēkavīrs Uģis Suveizda un airētājs Gints Zunde. Nominācijai «Labākā jaunā sportiste» izvirzītas Laura Strautiņa (futbols), Linda Austruma (florbols), vieglatlētes Krista Zubova un Alise Rosicka un daiļslidotāja Valērija Petrova. Par nominantiem kategorijā «Labākais jaunais sportists» nosaukti šāvēji Kristaps Smilga un Lauris Strautmanis, futbolists Raivis Vītolnieks, riteņbraucējs Dāvis Perševics un hokejists Martins Lavrovs. Nominācijai «Labākā seniore» nosauktas vieglatlētes Baiba Frišenbrūdere un Laila Pētersone, basketboliste Agita Roķe, orientieriste Marga Jēkabsone un riteņbraucēja Aiga Paegle, bet nominācijā «Labākais seniors» – Madars Breide (vieglatlētika), motosportists Arvis Bumbiers, spēka sportisti Ivans Makarenko un Juris Kloppe, Pēteris Meija (basketbols). Savukārt ar nomināciju «Labākais cīņu sporta veidos» varēs lepoties karatists Aigars Buga (karatē, K-1), Edgars Skrīvers (karatē, MMA), bokseri Pāvels Lotahs un Arvis Stivriņš, kā arī Dāvis Spriņģis (karatē). Nominācijai «Labākais tehniskajos sporta veidos» izvirzīti motosportisti Kristaps Kalējs, Edgars Meņģelis, Reinis Palkavnieks un Kaspars Gribusts, kā arī autosportists Jānis Feldmanis. Nominācijas «Labākais treneris» pretendenti: Aldis Čākurs (vieglatlētika), Sergejs Kovaļovs (futbols), Aleksandrs Stoļarovs (karatē), Jānis Svitiņš (hokejs) un Zigfrīds Markainis (šaušana). Par titulu «Labākā sporta spēļu komanda» cīnīsies hokeja komandas «Tukums» U-16 vecuma grupas jaunieši, dāmu futbola komanda «UVS Stars», dāmu florbola komanda «Irlava/Tukums» un basketbola kluba «Tukums» 45+ vecuma grupas vīri. Nominācijās «Labākais sportā ar īpašām vajadzībām» nominēti Dagnija Krancmane (galda teniss), Oskars Gailišs (riteņbraukšana) un Rolands Baltiņš kā liels aktīvists vairākos sporta veidos. Nominācijā «Labākais sporta skolotājs» izvirzītie apbalvošanai vēl nav apstiprināti. Savukārt īpašo balvu «Par mūža ieguldījumu sportā» saņems Aija un Ivars Mūrmaņi.

Individuāli apbalvojamos izvirzīs visas piecas pagastu pārvaldes un Tukuma pilsēta (katrā pārvaldē/pilsētā pa vienam).

Balsošana sākusies!

Līdzās visām nominācijām jau kā tradīcija tiks noteikta arī pēdējā nominācija – «Populārākais sportists», kuru izvēlēsies laikraksta lasītāji un interneta portāla lietotāji! Sporta atbalstītājiem un līdzjutējiem no piektdienas, 1. februāra, dota iespēja balsot par 43 sportistiem interneta vietnē www.draugiem.lv/ntz (nospiežot «Man patīk», sportists saņems balsojumu). Tāpat laikraksta un mājas lapas lasītāji var atdot savu balsi par kādu no 43 nominantiem, sūtot savu izvēli uz e-pastu sports@ntz.lv (no vienas e-pasta adreses tiks pieņemts viens balsojums). Galarezultātā balsis tiks saskaitītas, ieskaitot telefonbalsojumā saņemtos balsojumus. Balsojums ilgs līdz 15. februāra 19.00, lai jau 20.00 svinīgi tiktu sveikti labākie no labākajiem!

Zināms, ka svinīgo pasākumu vadīs aktieris Guntis Skrastiņš, par muzikālo pauzi gādās «Tirkīza koris» no Jelgavas un grupa «No ½ vārda». Ieeja tikai uz apbalvošanas ceremoniju – bez maksas. Pēc apbalvošanas notiks balle, kurai sportistiem jāpiesakās līdz 9. februārim pa tālr 26635775 (Modris Liepiņš).

FOTO «Sporta laureāts 2011»

Komentāri

  1. Neviens no sportistiem savu kopēju balsu skaitu neredz! To uzzinās tikai un vienīgi apbalvošanas ceremonijā! 🙂

    1. Saku vēlreiz – neviens no sportistiem savu kopējo balsu skaitu neredz un to uzzinās tikai un vienīgi apbalvošanas ceremonijā! 😉

 1. Ja komanda tiek atzīta par labāko,vai tās dalībniekiem arī kaut kas būs kā apbalvojumā?

 2. Mazais Tukums nu gan ir pārbagāts ar lielu skaitu ievērības cienīgiem sportistiem. Sabāziet vēl tur kādus 143 “populārākos” sportistus, lai ir no kā izvēlēties. Lielāko daļu tur pat par nopietniem sportistiem ir grūti nosaukt, kur nu vēl par populārākajiem.

 3. Pasākums gaidāms ļoti jauks. Arī balvas sporta laureātiem būs tradicionāli skaistas,par ko liels paldies firmai “ADVERTEX”.Par saviem laureātiem jau nobalsoju. Aicinu visus sporta draugus balsot par saviem faniem! ESIET AKTĪVI MĪĻIE SPORTISTI!

 4. visu cienju mineetajaam a la labaakajaam komandaam, tikai man ir jautaajums, cik biezhi Tukuma komandas izciina valsts chempiona titulus??????? ak jaa, laikam jau katru dienu, jo neviena no 2 latvijas chempiona komandaam nav pat pieteikumaa, gribeetu zinaat, kas nomineeja , kuri ir tie lielie eksperti?????

 5. Un kur ir dāmas +45 basketbolā -Eiropas čempiones!Kāpēc nav pat nominēta šī komanda?

 6. Jautājums “ekspertiem”. Kā var salidzināt un vērtēt individuālo sporta veida treneri un komandas sporta veida treneri? +45 komandu un U-16 komandu? Šāvēju un hokejistu? Gribētos uzzināt šo “ekspertu” uzvārdus.

 7. Zane, tu taču esi patālu no sporta? Vai tu saproti ar ko atšķirās +45 no u-45? 🙂

 8. e kas suveizda par sportisru nevienos 2014 gada mačos nav piedalijies,tad jau nans tetis ar var but izvirzits par gada labako sportistu.Manuprat labakais ir tas kas ir kautko sasniedzis 2014gada

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *