Jānis Vītols

Sākas Latvijas jaunatnes olimpiāde

Šodien Valmierā tiks atklāta Latvijas jaunatnes olimpiāde. Viņu vidū būs arī mūsu novadnieki. Florbolisti ir pati kuplākā komanda, kas Tukumu pārstāvēs.

Šodien Valmierā tiks atklāta Latvijas jaunatnes olimpiāde. Viņu vidū būs arī mūsu novadnieki. Florbolisti ir pati kuplākā komanda, kas Tukumu pārstāvēs. Un tā ir komanda, kas tiešām uz medaļām cer. Komandā spēlē 1998. gadā dzimuši un jaunāki zēni.

Priekšsacīkstēs, kas 20. un 21. jūnijā Kuldīgā notika, ar rezultātu 7:3 un 13:6 tukumnieki pieveica Talsu un Engures novada florbolistus. Ar Kuldīgu neizšķirti – 5:5 – nospēlēja.

Vairāk lasiet laikraksta piektdienas, 3. jūlija, numurā ŠEIT!

Komentāri

  1. Es vēlos uzsvērt to,ka Jūs esat aizmirsuši,ka Latvijas Jaunatnes Olimpiādē Tukumu novadu, airēšanā pārstāvēja trīs puiši -Reinis Sproğis,Egnārs Rožinskis un Emīls Čertogonovs kā arī šie puiši ieguva godalgotas vietas.

  2. Paulinj, tas nekas, florbolisti redz kārtīgi izgāzās , lielība naudu nemaksaa, nu ir jāmazgā .
    Airētāji malachi protams, tikai negaidi kad novada darbonji pateiks pārējiem visus rezultātus, cik zinu ir arī zelts.

    1. futbolisti mums malači, godam pārstāvēja novadu, tak ne jau ko labu no ntz gaidīt, tik kādu mistisku sensāciju, viss slikti utt un tā joprojām

    2. vai tiešām florbolisti- kuplākā komanda? vmz bildē redzamā jau nu ne. ps- nekā slikta pret florbolu. JV- neredzēts progress- daži paplašināti teikumi, bet tas arī viss par mūsu olimpiešiem. p

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *