Jānis Vītols

Lauktehnikā sacenšas jaunie vieglatlēti /FOTO/

Otrdien, 16. septembrī, Tukuma Sporta un atpūtas kompleksa stadionā Lauktehnikā spēkiem mērojās Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu vieglatlēti. Viņi izcīnīja jauno vieglatlētu un vidusskolas vieglatlētu kausu. Sacensības rīkoja novadu izglītības pārvaldes darbinieki.

Otrdien, 16. septembrī, Tukuma Sporta un atpūtas kompleksa stadionā Lauktehnikā spēkiem mērojās Tukuma, Engures un Jaunpils novadu skolu vieglatlēti.

Viņi izcīnīja jauno vieglatlētu un vidusskolas vieglatlētu kausu. Sacensības rīkoja novadu izglītības pārvaldes darbinieki. Tiesāja paši – skolu sporta skolotāji. Skolotāji-treneri runāja par to, cik Tukumā nepieciešama vieglatlētikas halle, lai arī ziemā varētu trenēties, celt meistarību…

Komentāri

  1. a kāpēc Kandavas novada skolas neaicina? ieguvēji būtu tikai jaunie sportisti, sīvāka konkurence – augstāki rezultāti!

    1. Ja uzaicinātu kandavniekus un tie piedalītos, tad tukumnieki pēc tam piestādītu tādu rēķinu, ka maz neliktos. Tā paša iemesla ari Izglītības pārvalde Kandavas novadam ir pašiem sava.

  2. ”Viņi izcīnīja jauno vieglatlētu un vidusskolas vieglatlētu kausu”

    sakariigi pateica viitols.taa arii nesapratu Tukumnieki,Engurnieki vai Jaunpilnieki

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *