Komandai «Kandava/Anzāģe» – bronza

Otrdienas vakarā,  fantastiskā atmosfērā, fanu piepildītā Kandavas sporta hallē basketbola komanda «Kandava/Anzāģē» izcīnīja bronzu, kas ir pirmā medaļa «Ramirent Nacionālā» līgā.

Kā vēstījām, par trešo vietu Kandavas komanda cīņu uzsāka 6. maijā, kad savā laukumā tikās ar komandu – «Gulbenes Buki/BJSS». Šajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar rezultātu 69:98, bet vēl cīņa nebija noslēgusies, jo, kā zināms pie medaļas bija iespējams tikt, izcīnot sērijā divas uzvaras. Tādēļ nākamājā, 8. maija izbraukuma spēle bija teju izšķirošā un par mata tiesu Kandava izcīnīja iespēju cīņu pagarināt ar rezultātu 69:63. Tātad – neizšķirts. Vēl bija atlikusi  izšķirotā cīņa, kas tika aizvadīta vakar, 10. maijā, Kandavas sporta hallē. Pirmā spēles ceturtdaļa iesākās ļoti līdzīgi – rezultātu tablo vairrākārt rādīja neizšķirtu. Arī ,noslēdzoties pirmajai ceturtdaļai, rezultāts – 23:23. Otrajā ceturtdaļā, spēles 15. minūtē, Kandavai izdevās gūt virsroku un palielināt punktu starpību. Ceturtdaļas galotnē rezultāts – 45:37. Trešajā un ceturtajā ceturtdaļā «Kandava/Anzāģe» spēja noturēt pārsvaru, bet ar minimālu punktu starpību. Tas rezumējās ar viesu atspēlēšanos un, skanot spēles noslēgumā taurēm, viesi izcīnīja neizšķirtu  80:80, kas, jau tā saspringto spēli, pagarināja.

Un pagarinājumā pārāki bija kandavnieki, kas, izcīnot sērijā otru uzvaru, godam tika pie bronzas medaļas. Rezultatīvākais spēlētājs Kandavas komandā Mārcis Saulītis, kurš spēles laikā guva 28 punktus.