Vai ziņās izskanēja baumas?

LNT ziņās izskanēja informācija, ka no Engures novada gatavojoties atdalīties Lapmežciems.

LNT ziņās izskanēja informācija, ka no Engures novada gatavojoties atdalīties Lapmežciems.

Lai uzzinātu ko vairāk, vērsāmies pie Engures novada domes priekšsēdētāja Gundara Važas, kurš atbildēja, ka novadā iesniegums par atdalīšanos nav saņemts. Neko šajā jomā priekšsēdētājam nav teikuši arī domes deputāti. Darbs ritot, kā ierasts. Novada administrācija interesējusies Reģionālās attīstības un pašvaldības lietu ministrijā, arī no turienes saņemta atbilde, ka nekas par atdalīšanos neesot zināms. Domes darbinieki esot vērsušies arī LNT, jautājot, no kurienes ņemta šāda informācija. Taču LNT darbinieki skaidrojuši, ka viņiem šo informāciju snieguši Lapmežciema vietējie iedzīvotāji…
Arī mēs vērsāmies pie lapmežciemnieka, Engures novada domes deputāta Edmunda Pētersona, kurš atbildēja, ka, iespējams, tās esot vecas ziņas no laikiem, kad Lapmežciema novads cīnījies tiesā par savu neatkarību. Pašlaik nekādu aktivitāšu šai jomā neesot. Ja kādi ierosinājumi, tā sakot, no apakšas nākšot, tad deputāti skatīšoties, ko darīt. Arī deputāts Normunds Velps teica, ka par iespējamo atdalīšanos no Engures novada viņam nekas neesot zināms. Līdzīgi atbildēja arī vairāki apklaušinātie Lapmežciema iedzīvotāji.
Jautājām arī Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrijā, vai ministrijā saņemts iesniegums no Lapmežciema pagasta teritorijas iedzīvotājiem vai deputātiem par to, ka viņi vēlas atdalīties no Engures novada? Ministrijas Komunikāciju nodaļas vadītāja Justīne Plūmiņa apliecināja – ministrija nekādu iesniegumu no Lapmežciema par atdalīšanos no Engures novada nav saņēmusi.

Komentāri

  1. žurnālistiem jau patīk to ūdeni kulstīt ir taisnība vai nav, galvenais ka var dabūt kādu klaču(negatīvu) un tad jau ir sensācija, savādāk jau nav par ko runāt, labais tiek kultivēts mažāk, nekā sliktais un līdz ar to mēs paši arī paliekam tikai un vienīgi pilni ar negācijām

  2. Nu nav jau tā,ka žurnālisti tie sliktie,bet mēs paši baigi labie…avīzīte ļoti daudz raksta par labo un pozitīvo,notikumiem,cilvēkiem un daudz ko citu, brīžam pat sīkumus un ikdienišķus notikumus slavē un apspēlē vairākkārt un par daudz.Savukārt daudzas lietas tajā pašā novadā mēs nemaz nezinām un tās arī tiek noklusētas,kas tiek darīts,kāpēc.Ja visu novadā notiekošo(projekti,budžeti,celtniecības,rekonstrukcijas u.c. lietas)ar laikraksta starpniecību mierīgi izskaidrotu un publiskotu,tad arī to negāciju būs mazāk.Vai ne?

  3. Piebilde iepriekšminētajam:atceros tādu labu praksi,ka cien.redaktore Plaudes kundze gan šo gan iepriekšējo priekšvēlēšanu kampaņu laikā rīkoja tādas foršas diskusijas ar deputātu kandidātiem.Drīz būs gads,kopš ievēlējām savus "tautas kalpus",bet tā arī neesam viņus ne redzējuši, ne dzirdējuši.Varbūt varat sarīkot atkal kādu apaļā galda diskusiju par tēmu,kā pildās priekšvēlēšanu solījumi,kāpēc pieņemti tieši tādi lēmumi kā pieņemti,kā tiek tērēta nodokļu maksātāju nauda u.c.Interesenti varētu iesūtīt arī sev neskaidros jautājumus,varbūt vērts pamēģināt?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.