Uzvaras prieks mūsu līnijdejotājiem

Sestdien, 6. aprīlī, Baložu vidusskolas sporta kompleksā notika 2. Latvijas līnijdejotāju olimpiāde «Rīgas kauss 2013». Pasākums tika plānots kā grandioza un Latvijas līnijdeju vēsturē ļoti nozīmīga līnijdejotāju kopā sanākšana.

Sestdien, 6. aprīlī, Baložu vidusskolas sporta kompleksā notika 2. Latvijas līnijdejotāju olimpiāde «Rīgas kauss 2013». Pasākums tika plānots kā grandioza un Latvijas līnijdeju vēsturē ļoti nozīmīga līnijdejotāju kopā sanākšana. Olimpiādes disciplīnās kopā piedalījās 223 dejotāji no vairāk nekā 33 Latvijas vietām, viņu vidū arī dejotāji no Engures, Jaunpils un Tukuma novada. Mūsu dejotāji šogad šajās sacensībās startēja jau otro gadu.

Deju priekšnesumus vērtēja starptautiska žūrija, kuras locekļi bija no Igaunijas, Spānijas, Vācijas un Nīderlandes. Kā pastāstīja mūsu līnijdeju kolektīvu vadītāja Gita Sokolovska, mūsējie startēja dažādās divīzijās, atbilstoši vecuma grupām un prasmju līmeņiem. Tukuma novadu šoreiz pārstāvēja senioru deju grupa «Kamenes», kas savā vecuma grupā izcīnīja 4. vietu. Īpašs prieks Gitai šogad par meitu Montu, kura savā grupā izcīnīja 2. vietu, un Rolandu Baltiņu no Jaunsātiem, kurš arī mājup atgriezās ar 2. vietas kausu. Daudzi Rolandu pazīst kā Tukuma puisi, bet dejotājs pats atzīst, ka pirmos soļus līnijdejās viņš spēris tieši Jaunsātos, tāpēc lepojamies un no sirds priecājamies par viņa panākumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *