Attēlam ir ilustratīva nozīme

Vīrietis Tukumā agresīvi uzvedas un tiek aizturēts

No 19. līdz 22. janvārim Valsts policijas Rietumzemgales iecirkņa Tukuma daļā reģistrēti 45 notikumi, uzsākti 56 administratīvo pārkāpumu procesi, tai skaitā 32 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un 1 par nepakļaušanos amatpersonas prasībai. Pieņemts viens policijas lēmums par nošķiršanu.

20. janvārī ap 03.20 Valsts policija saņēma izsaukumu uz kādu adresi Tukumā, kur notiekot ģimenes konflikts – vīrietis, atrodoties alkohola reibumā, konfliktē ar sievu. Likumsargi ieradās notikuma vietā un durvis atvēra sieviete – sasveicinājās ar policistiem un norādīja, ka viņa izsauca likumsargus. Taču tajā brīdī no sievietes mugurpuses pienāca vīrietis un, pagrūžot sievieti malā, kļuva agresīvs, tais skaitā aktīvi žestikulējot ar rokām policistu virzienā. Likumsargi satvēra vīrieša roku, taču viņš centās izrauties un atvēzēja roku policistu virzienā. Likumsargi vīrieti aizturēja un nogādāja policijas iecirknī tālāko darbību veikšanai. Valsts policijas amatpersonas noskaidroja notikušo un notikuma vietā pieņēma lēmumu par nošķiršanu. Tāpat pret vīrieti uzsākts administratīvā pārkāpuma process par amatpersonas likumīgo prasību nepildīšanu un darbības traucēšanu.

Valsts policija atgādina, ka policija lēmumu par nošķiršanu var piemērot uz laiku līdz astoņām dienām. Tas nozīmē, ka likumsargi notikuma vietā ar cietušo (pāridarītājam klāt esot) aizpilda pieteikumu policijas lēmumam par nošķiršanu pieņemšanai, kurā var atzīmēt, kurus no trim aizliegumus policijas lēmumā noteikt varmākam. Policija aicina laicīgi informēt par šādiem notikumiem un negaidīt, kad vardarbība pieaug līdz pakāpei, kad tiek apdraudēta pašu veselība un dzīvība.

 

 

VUGD

Sestdien, 21. janvārī, Tukuma novada Slampes pagastā dega pirts 20 m² platībā. Savukārt 22. janvārī Pils ielā, Tukumā, dega vieglā automašīna 2 m² platībā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *