Attēlam ir ilustratīva nozīme

Vakar, 21. decembrī, Tukuma pusē uz sliedēm bojā gājis vīrietis

21. decembrī pulksten 13.42 Tukuma novadā, Tumes pagastā, dzelzceļa sliežu ceļa posmā Tukums2-Slampe, kravas vilciens uzbrauca jaunam vīrietim, kurš pēc sadursmes ar vilcienu notikuma vietā diemžēl no gūtajām traumām gāja bojā. Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka minētais vīrietis bija gājis pa sliežu ceļa vidu un uz vilciena brīdinājuma signāliem neesot reaģējis. Saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 13. nodaļas un nozīmēta ekspertīze. Laika posmā no 13.42 līdz 14.50 tika apturēta vilcienu kustība negadījuma vietā.

Valsts policija aicina iedzīvotājus dzelzceļa sliežu tuvumā būt piesardzīgiem, šķērsot sliedes tikai tam paredzētās vietās, iepriekš paskatoties uz abām pusēm un neizmantot mūzikas atskaņošanas austiņas. Jāatceras, ka sliedes nav paredzētas tam, lai pa tām pārvietotos ceļu satiksmes dalībnieki!  Pārbrauktuve ir vienīgā vieta, kur vilciena un citu satiksmes dalībnieku ceļi krustojas.

Komentāri

 1. Ziemas saulgrieži ir svētīgs laiks. Aizlūgsim senos Dievus par tiem, kas vairs nav starp mums. Svētīgi!

  1. Tik perfektu angļu melno humoru par Darvina balvas ieguvēju no skolnieķeļa nebiju gaidījis.

   1. Nevajag smieties par cita cilvēka nāvi. Nāve var pārsteigt mūs nesagavotus. Un lai Dievi ir mums žēlīgi tajā brīdī!!!
    Dieviete Māra mūs pavada piedzimšanas brīdī. Dieviete Māra mūs sagaida, mums aizejot Viņsaulē. Reinkarnāciju – dzīves un nāves cikls – ir bezgalīgs. Esi labs pret Dieviem, tad Dievi būs labi pret Tevi!
    Ar cieņu, Skolnieciņš
    ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂

   1. Un? Tas ir viss, ko gribēji pateikt? Lai Dievi Tev ir žēlīgi! Svētīgi, Tavs Skolnieciņš

     1. Latvijā valda ticības brīvība. Un baznīcēnu snobisms man nav saprotams. Latvija ir Latvju Dievu zeme.
      Ar cieņu, Skolnieciņš

 2. Gan jau kārtējais šmigotājs,normāli cilvēki kravas vilcienu dzird un redz pa gabalu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *