Uzsākts kriminālprocess, nozīmētas ekspertīzes

Pagājušajā nedēļas nogalē portālos tvnet.lv un apollo.lv tika publicēts kāds stāsts par zīdaiņa nāvi Tukumā. Kaimiņi žurnālistiem bija stāstījuši, ka ģimenē bieži tiekot lietots alkohols un, ka jau pirms gadiem trim bijis līdzīgs gadījums – ģimenē bojā gājis mazuli. Valsts policija apstiprinājusi, ka 3. jūlijā Tukumā tiešām tika reģistrēts zīdaiņa nāves gadījums un policija ir sākusi kriminālprocesu, lai noskaidrotu notikušā apstākļus. Tāpat nozīmēta tiesu medicīniskā ekspertīze nāves cēloņa noteikšanai. Policijā notiek aktīva pirmstiesas izmeklēšana, un tās interesēs plašāki komentāri šobrīd netiek sniegti.

Komentāri

 1. A kads brinums? Ka Tukuma bariņtiesa tikai skaistumam ira, stradat tur neviena nestrada un problemas atrisinat tur nav iespejams, vai nu bremzešana vai nu matei ir taisniba un tevs ir nulle!!!! Atsauksmes par tieši Tukuma bariņtiesu ir ļoti daudz un visur

  1. Nu pēc citur rakstītā jāsecina, ka nevis bāriņtiesa neko nedarīja, bet cilvēkiem bija pie kājas. Visi tagad baigi gudrie.

 2. Tā ir alkoholiķu ikdiena, nezina kā radās bērns, nezina bērna tēvu, nezina kā noslepkavoja mazo dzīvībiņu.
  Viņiem bēda maza, dzērumā gadīsies nākamais, saņems bērna pabalstu un viss dzērumā ies tālāk.
  Ja nav drastisku mēru sterilizācijai, tad par kaut kādām bāriņtiesām viņi iesmies arī tālāk.

 3. Man kaimiņos ir līdzīga situācija. Sociālais dzīvoklis, bērns bļau bez apstājas dienu un nakti, interesanti cik ilgi tas vilksies? Uzskatu, ka domei vajadzētu pārdot izsolē dzīvokļus, kas tai pieder normālās daudzdzīvokļu mājās, jāļauj normāliem cilvēkiem dzīvot blakus normāliem, nevis spīdzināt ar visādām padibenēm. Kā lai tiek vaļā no prusakiem, smakas un nepārtrauktā trokšņa, ko šie personāži rada???

  1. Mans bērns arī bļauj dienu un nakti , bet nejau tāpēc ka viņam darītu pāri, vai kaut kas trūktu . Viņam vienkārši patīk spiegt un bļaut. Nu tas ka bļauj īsti nebūs rādītājs ka viss ir slikti

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *