Attēlam ir ilustratīva nozīme

Ugunsgrēkā Tukuma novadā gājis bojā cilvēks

Šonakt, 5. martā pulksten 01.06 VUGD saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Bigauņciemu, kur divstāvu dzīvojamās mājas otrajā stāvā dega atkritumu tvertne un sadzīves mantas 5 m2 platībā.

Pirms VUGD ierašanās no mājas evakuējās divi cilvēki, kuri notikumā cieta. Dzēšanas darbu laikā, ugunsdzēsēji glābēji atrada cilvēku, kuru nodeva Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta mediķiem, kuri konstatēja cilvēka nāvi. Dzēšanas darbos piedalījās Lapmežciema un Engures brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Pulksten 04.05 ugunsgrēks likvidēts.

Kopumā aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 4. marta plkst. 6.30 līdz 5. marta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Zemgales reģiona pārvalde saņēma septiņus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, piecus uz glābšanas darbiem un vēl divi izsaukumi bija maldinājums.

Komentāri

  1. Skumji.tas notika naktii.acimredzot atkritumu tvertnee bija iemests izsmeekis..cilveki guleeja un dumus nemanija …katraa dzivoklii jabut duumu detektoram…bet ja cilveki ir alkohola reibumaa ari to var nedzirdet..nevienu hevar tajaa vainot kamer izmeklesana nav notikusi..bet pats tragiskakais ka cilveka vairs nav.labi ka tos divus izglaba..paldies ugusdzejiem..bet ugunsgreki ir viena no lielakaham nelaimem kura biezi vainigi ir pasii cilveki.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *