Tukuma policisti par zādzību aiztur patruļpolicijas darbinieku

Sakarā ar Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Tukuma iecirknī lietvedībā uzsākto kriminālprocesu par zādzību, vakar, 23. aprīlī, Tukuma iecirkņa kriminālpolicijas darbinieki aizdomās par zādzības izdarīšanu, aizturējuši VP ZRP Kārtības policijas biroja patruļpolicijas nodaļas darbinieku.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvalde (ZRP) informē, ka sakarā ar VP ZRP Tukuma iecirknī lietvedībā uzsākto kriminālprocesu par zādzību, vakar, 23. aprīlī, Tukuma iecirkņa kriminālpolicijas darbinieki aizdomās par zādzības izdarīšanu, aizturējuši VP ZRP Kārtības policijas biroja patruļpolicijas nodaļas darbinieku, kurš ievietots īslaicīgā aizturēšanas vietā. Kriminālprocess uzsākts pēc krimināllikuma 175. panta 1. daļas par zādzību. Izmeklēšanas interesēs plašāka informācija netiek sniegta. Kriminālprocess tiks nosūtīts VP Iekšējam drošības birojam.

Vienlaikus informēju, ka VP ZRP pastiprināti strādā ne tikai kukuļdevēju apkarošanas jomā, bet arī pastiprināti savu darbinieku uzraudzībai.

Komentāri

  1. Ka tad bez ZAGSHANAS—bez ta nu NEKADIGI.PARADIET BILDI–BAIGI GRIBAS REDZET,LAI VAR ATPAZIT.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *