Tukuma novadā atsavinātas 120 000 nelegālās cigaretes

augustā Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes (ZRP) Kriminālpolicijas biroja amatpersonas sadarbībā ar VP ZRP Tukuma iecirkņa darbiniekiem Tukuma novadā automašīnas apskates laikā izņēma 120 000 cigaretes „Winston” bez akcīzes markām. Par notikušo ir uzsākts kriminālprocess.

Piektdien, 14. augustā,  Tukuma novada Degoles pagastā likumsargi konstatēja, ka 1970. gadā dzimis vīrietis automašīnā „Opel Vectra” pārvadāja 12 kartona kastes, kurās atradās cigaretes „Winston” bez akcīzes markām. Apskates laikā tika izņemtas 120 000 cigaretes. Notikuma vietā tika aizturēts transportlīdzekļa vadītājs, kuram šobrīd piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis.

Par notikušo policijā ir uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 221. panta pirmās daļas par alkoholisko dzērienu vai tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja tā izdarīta ievērojamā apmērā Attiecībā uz šī panta pārkāpumiem paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz vienam gadam vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu.

 

Komentāri

 1. Jā, S., mosties! Laiks par Kamparu un mafiju iebliezt arī šeit. Nevajag šķirot, pie kura raksta komentēt par astoņkājiem 🙂

 2. Vietējā policija desmitiem gadus piesedza melno tirgu Tukuma novadā. Šad tad publiski paķer kaut ko skaļi, lai tauta mierīga.

  1. Notiek savādāk. Paši ieved un kādus 5% no apjoma nodod paši sev, lai tauta redz, ka strādā. Melno tirgu kontrolē drošības dienesti Latvijā. Bet policija neko nedara. Nevar. Dienesti ir virs viņiem.

  2. O , ir! Straķis&co pamodās! Nu kā nu ne, ja jaunā tukuma vara (caur Zvaigzneskalnu) nāk no kontrabandistiem. Ka paskatās tai pašlabuma organizācijas Tukuma Balss draugos-biedros-ziedotājos, tur viens otrs cīgu tirgonis joprojām redzams. Jāpaskatās, no kuras garāžas tagad ārā līdīs

   1. Protams, Jānis Tomels ir cīgu tirgonis. Saeimas spīkeres padomnieks bijis. Tev smiekli nenāk? Ļoti cienījams cilvēks.

    1. Šitā klaču bāba, kas pat deju kolektīvu ar savām intrigām bija gatavs piebeigt, cienījams cilvēks!? Nesmīdini! Un paprasi , kāpēc šitais ” cienījamais” uz Tukumu pie Zaļā zvaigzneskalna ir atpēries!? Abi kopā jau pa vairākām partijām ir pašļūkuši… Kā domā, kāpēc?

     1. Modris Liepiņš no Tautas partijas pārnāca uz TPN. Juris Šulcs no Latvijas Ceļš uz TPN. Jānis Tomels bija NA, tad JKP un tagad atpakaļ NA. Agris Zvaigzneskalns bija ZRP, bet to likvidēja. Tad JKP, tad LZP. Katram divas partijas. Tas ir normāli, kad cilvēks iepazīst patiesību par partijas saimniekiem un tad izlemj pamainīt to.

      Nu nerunā, Tomels ir pietiekami godīgs latvietis. Maz tik principiālu un latvisku cilvēku.

 3. Kampara mafijai mūsu pilsētā vietas nav. Ja tas vēl nav skaidrs, tad drīz kļūs ļoti skaidrs. VP apsardze SIA komandas amatu krēsli paliek nestabili, no Rīgas cilvēki pievērsa uzmanību. To taču gribējāt? Nu tad saņemiet tagad mazās gnīdas.

 4. Lasi uzmanīgāk-reģiona darbinieki sadarbībā ar tukuma iecirkņa darbiniekiem! Kā vienmēr jelgavas kungi pielīmējas pie tukumnieku darba augļiem,paši savā jelgavā kārtību nevar ieviest

  1. Kas ir tas Sraķis? Visus aicina FB un publicē nesakarīgus video un montētas bildes (piem., Lambo un Rudais). Nebija šitas Tukumā un šeku reku kaut kāds patriots no nekurienes!

   1. Nezinu, arī mani aicināja, daudzi paziņas un draugi jau piesekojuši. Izskatās pēc kārtējā bļaura. Cik noprotu, grib pacelties noliekot!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *