Tukuma iecirkņa policisti, pārbaudot mopēda vadītāju, atrod narkotikas

  Svētdien, 30. maijā, policisti, veicot pārbaudi, Tukumā pie kāda mopēda vadītāja konstatēja šļirces un iepakojumus ar baltu, pulverveida vielu. Par notikušo ir sākts kriminālprocess par narkotisko vielu glabāšanu.

 Aizvadītās nedēļas nogalē, 30. maijā, likumsargi, pildot darba pienākumus, Tukumā apturēja kādu vīrieti, kurš vadīja mopēdu. Pārbaudes laikā policisti pie 1985. gadā dzimušā vīrieša konstatēja šļirces un vairākus iepakojumus ar baltu, pulverveida vielu. Policijā par notikušo ir sākts kriminālprocess par narkotisko vielu glabāšanu, un iespējamā vainīgā persona aizturēta un ievietota īslaicīgās aizturēšanas vietā.

Jāpiebilst, ka vīrietis jau iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā. Tāpat ir nozīmētas ekspertīzes, lai precīzi noteiktu narkotisko un psihotropo vielu sastāvu un daudzumu.

Par šādu noziedzīgu nodarījumu Krimināllikumā ir paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz trim gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem.

Valsts policija vērš uzmanību, ka narkotisko un psihotropo vielu lietošana ir iemesls uzvedības, sajūtu un domāšanas izmaiņām, kā arī ietekmē fizisko un garīgo veselību, var izraisīt panikas lēkmes, bezmiegu, depresiju, komu un pat nāvi. Narkotisko un psihotropo vielu lietotājiem pieaug risks iekļūt bīstamās situācijās vai nelaimes gadījumos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *