Attēlam ir ilustratīva nozīme

Tā nebija drēbju kaudze! Tur dega cilvēks!

Reaģējot uz šodien, 23. aprīlī, laikraksta mājas lapā ievietoto ziņu par ugunsgrēku piecstāvu ēkā Tukumā (ziņu sniedza VUGD), kur esot bijis sadūmojums, degusi apģērbu kaudze un cietuši divi cilvēku, uz redakciju piezvanīja Artis (arī uzvārds redakcijai zināms) un lūdza šo informāciju atsaukt.

”Esmu šajā negadījumā cietušais. Tāpēc labi zinu, ka viss ziņā rakstītais ir meli…. Tagad atrodos Rīgā, Apdegumu centrā, man ir smagi apdegušas kājas, jo centos glābt savu draugu, kam kāpņu telpā uzbruka. Normundu aplēja ar degšķidrumu un aizdedzināja! Un tas notika konkrētā un labi zināmā laikā – es pamodos no drauga kliedzieniem un saucieniem pēc palīdzības 4.00 no rīta. Kad atvēru durvis, viņš jau bija vienās liesmās! Un tagad Normunds ir reanimācijā un cīnās par savu dzīvību… Viņam ir 85% ķermeņa apdegumi, un ārsti cīnās par drauga dzīvību! Bet jūs rakstāt, ka degusi lupatu kaudze!… Vai tiešām šādas ziņas ir devusi policija?! Un vai tas liecina, ka kāds kaut ko cenšas noslēpt?!…”
Vaicāts, kāpēc viņa draugs piedzīvojis šādu vardarbīgu uzbrukumu, Artis izstāstīja par draudiem, ko ilgākā laika periodā nācies uzklausīt gan viņam, gan Normundam, gan arī viņu paziņai Ilvai; kāds vīrietis, uz savu iedomu pamata vai homofobisku motīvu vadīts, bija vairākkārt pieprasījis puišiem, kas kopīgi īrēja vienu dzīvokli, aizvākties. Turklāt ne tikai no konkrētā dzīvokļa vai mājas, bet arī no pilsētas. ”Mēs par šiem draudiem ziņojām gan policijai, gan arī kaimiņa darbavietai, bet nekāda reakcija jau nesekoja… Bija jāsagaida, lai cilvēks tiek sakropļots vai nogalināts!?… Un tagad, kā man telefonsarunā atklāja mamma, policija visu virzot tā, it kā Normunds būtu gribējis izdarīt pašnāvību… Tā nebija! Tā nav taisnība!”
Pēc tam, kad bijām uzklausījuši Arta teikto, sazinājāmies arī Valsts policiju. Tās Tukuma iecirkņa priekšnieks Janeks Bahs skaidroja: ”Varam apstiprināt, ka ugunsgrēkā ir cietušas divas personas. Lai noskaidrotu visus notikušā apstākļus ir uzsākts kriminālprocess un notiek aktīva izmeklēšana.” Vaicāts par cietušajiem iepriekš izteiktajiem draudiem, J. Bahs apliecināja, ka iesniegums par tiem policijā bijis: ”Iepriekš, vienu reizi – 2020. gada novembrī, cietušais bija vērsies policijā ar iesniegumu par draudiem. Pēc šīs informācijas pārbaudes tika pieņemts lēmums atteikt uzsākt kriminālprocesu, un šis lēmums netika pārsūdzēts. Tā kā notiek izmeklēšana, tad vairāk informācijas par izmeklēšanas gaitu pagaidām vēl nedrīkstam sniegt.”

 

Komentāri

 1. kaut kas tur tiek piemelots! Ko tad tas Normunds 4 naktī darīja trepju telpā? Vai tad jāguļ nav? Izgāja no dzīvokļa un gaidīja saullēktu,bet kāds viņu pēkšņi aplej ar degšķidrumu un pēc tam vēl piešauj špičku? tas viss taču nenotiek pāris sekundēs! baigās pasaciņas….

  1. Cilvēks nācis mājas un daudz jus zinat varbūt no aptiekas. A jus te gudri runajat. Ja nezinat patiesos notikumus sežat un klusējat nevis rakstat nejedzīgus komentārus.
   Lai pasarg dievs un jums nekad kas tads negadītos, kas jaizcieš šiem cilvekiem!!!

  2. Man piemēram jāceļas uz darbu 4 no rita , kamiņi arī to piefiksē.. kāds brīnums, ka kaimiņi zināja cikos kurš kaimiņš kur staigā

  3. Tu ko gvelz.Kāpēc cilvēks nevarētu atrasties da vienalga cikos un kur.Tas diedziņs pārāk īss.Var tikai stulbu komentāru ieraksīt

  4. Pilnīgi prātiņš izkūkots! No nakts maiņas nāca mājās

  5. Viņš nāca no darba, kā varēja saprast strādā kaut kas saistīts ar medicīnu.

 2. 😀 ķip kura lieta jau pēc kārtas, kad pašnāvība? Tukuma miličiem visas lietas šķiet beigās nonāk ar atrisinājumu – pašnāvība.

  1. Bet loģiski mūsu Bahs neko citu neprot kā tikai pašnāvība. Kurš normāls cilvēks sevi aplies ar Degšķidrumu un dedzinās pats sevi.
   Tukumam ka tik mazāk darbs būtu un izvēlas vieglāku variantu!

  2. Vane. Tāpat kā meitene Durbes mežā, protams, atrisinājums – pašnāvība ‍♀️

   1. Baham vnk naudiņa piesolīta tādēļ sēž un klusē un visu padara par vienkāršu. Bet ir liecinieki aizmirsa par to.

 3. Tikpat normāls kā tas kurš krūmos pats sev harakiri uztaisa. Viss kārtībā, veči mieru – pašnāvība! Case closed

  1. A pa šito labāk nevajag! Tev neliekas dīvaini,ka neviens nesūdzējās,izņemot visgudros i-neta komentētājus? Pieslēdz smadzenes!

   1. tak ej ārstējies ar savu “tev neliekas dīvaini/es tikai jautāju” debīlismu. pieslēdz labāk savu cilvēcību.

    1. Cilvēcīgs nozīmē tups? Mani vienmēr ir besījušas faktos nebalstītas fantāzijas. Kas tev liek domāt,ka nebija tā,kā tika teikts?

     1. Tu katram šitādam gadījumam saki, ka “gan jau pats” vai “pelnīti” vai tikai atsevišķiem upuriem šitā “netupā” cilvēcība?

      Ticu, ka tev besī, bet tu šajā gadījumā arī nezini, tā kā pagaidām varbūt svarīgi sajēgt, ka cilvēki cietuši, nevis kaut kādu sūro cinismu.

      1. Neiedomājies, ka es tomēr zinu!? Par konkrēto gadījumu – nav viedokļa. Ja tomēr tur būs bijis tas ‘normundiņš’, ceru, ka viņu uz ilgu laiku iebāzīs tur, kur šis ātri vien pārdomās, vai tiešām ir ‘geju nīdējs’… Puišiem- izturību un pēc iespējas ātrāku atlabšanu.

 4. Tukuma menti vispār nestrādaa Tukuma policija ir tikai nosaukums. Visādi 20 gadīgie paņemti strādat kuri pat nezin kur kameras atrodas. 4 no rīta diez vai pilna pilseta ar cilvekiem staigā ka grūti atrast vainīgos.

 5. Drausmas, to kas to pastrādājis…. kā viņš domā dzīvot tālāk. Esmu dusmīgs, tādu pašu nolinčot. Un NTZ, sūda avīze, kā var rakstīt par lupatu kaudzi, no kura sūda gaisa viņi ņem tādu info? Likvidēt tādu avīzi.

 6. Bahs saņem mūsu nodokļu maksātāju naudu un viņam liekas nospļauties kas un kā.

 7. Tukuma policijā nevajadzētu dienesta izmeklēšanu par šo???Deg drēbes,bet cilvēks kam tās mugurā neskaitās???Un ja atkal spiež uz pašnāvību,tad tur kādu piesedz!Nereti paši policisti ārpus darba ari uzmetas par kaut kādiem noteicējiem un izceļas ar vardarbību paļaujoties uz to,ka cits korumēts kruķis tāpat nokārtos visu viņam par labu!

  1. Tur taču rakstīts-ne jau policija to info sniedza!

 8. Personīgi pazīstu vienu no cietušajiem! Daudziem no komentētājiem ar ar stulbām domām par notiekošo būtu jāsaprot, ka cieta cilvēki, kas ikdienā glābj, un piedalās jūsu dzīvību glābšanā!

 9. Kādam jabūt nezvēram, lai to pastrādātu. Pret dzivu cilvēku.

 10. Mentiem ka tik lieta izbeigta, māk tik antiņus dzērumā uz riteņiem sodīt. No savas pieredzes, Tukuma policijai iesniegumi rakstīti entiem, 0 emocijas gandrīz, jāgaida kad beigsies līdzīgi. Tas ir bēdīgi.

 11. Kamēr bahs un hohfelds ilgstoši būs turpmāk amatos, nekas nemainīsies. Zināms, ka ntz trēdesvirs ir policis.. pilsēta tiešām ir policejisks režīms, bet agresija pieaug. Neticu mūsu mentiem.

  1. Jā,jā -kal tik dzelzi,kamēr karsta. Var redzēt tavu personīgo ieinteresētību; padotais -ja?

 12. Policijai jau tālu nav jāmeklē vainīgos, puiši jau rakstīja iesniegumu par draudiem! Sabiedrība ir slima, es ceru , ka policija notverts šos necilvēkus un piemēros attiecīgu sodu, šādiem nav jādzīvo sabiedrībā, drauds Sabiedrībai!
  Veselību puišiem.

 13. Sakarā ar naida kurināšanu, komentāri tiek slēgti un attiecīgie komentāri dzēsti.

Comments are closed.