Attēlam ir ilustratīva nozīme

Svētku laika melnā hronika

Sazogas akumulatorus

 1. jūnijā 12.00 Tukuma novadā, Pūres pagastā, kāds 1970. gadā dzimis vīrietis konstatēja, ka no viņa īpašuma nozagti vairāki automašīnu akumulatori un būvniecības instrumenti, kuru kopējā vērtība ir 1067 eiro. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

Reibumā pa šosejas malu

 1. jūnijā neilgi pirms 10.00 Tukuma novada Smārdes pagastā pa autoceļu Rīga-Ventspils kāda 1969. gadā dzimusi sieviete vadīja velosipēdu, būdama 2,14 promiļu lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process un piemērots naudas sods 170 eiro apmērā.

Ar velosipēdu un promilēm

 1. jūnijā pēc 18.00 Tukuma novada Irlavas pagastā, pa ceļu Tukums-Auce, kāds 1954. gadā dzimis vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2 promiļu lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process un piemērots naudas sods 170 eiro apmērā.

Uzpildās un nesamaksā

 1. jūnijā īsi pirms 11.00 Tukuma novada Smārdes pagastā, degvielas uzpildes stacijā, kāds pagaidām nenoskaidrots automašīnas «Toyota» vadītājs uzpildīja degvielu par kopējo summu 26,93 eiro un pameta degvielas uzpildes stacijas teritoriju, nesamaksājot par pirkumu. Par šo nodarījumu uzsākts kriminālprocess.

Neskaidrais Jāņu rīts

 1. jūnijā neilgi pēc 4.00 Tukuma novada Lapmežciema pagastā pa ceļu Sloka – Talsi kāds 1989. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Volvo», būdams 0,71 promiles lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Par šādu pārkāpumu var tikt piemērots naudas sods no 430 līdz 640 eiro un liegums izmantot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz vienu gadu.

Dzēris un pie stūres

 1. jūnijā 11.50 Tukuma novada Sēmes pagastā pa ceļu Brīvnieki-Dzirciems-Jēči kāds 1958. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Audi», būdams 2,72 promiļu lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts kriminālprocess.

Alkohola reibumā

 1. jūnijā īsi pirms 11.00 Tukuma novada Jaunpils pagasta Jaunpilī kāds 1968. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Audi», būdams 1,39 promiļu lielā alkohola reibumā. Par šo pārkāpumu uzsākts administratīvā pārkāpuma process. Par šādu pārkāpumu var tikt piemērots naudas sods no 850 līdz 1400 eiro un liegums izmantot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz trim gadiem.

VUGD

Vēl pirms svētkiem, 21. jūnijā, 02.21 tika saņemts izsaukums uz Tukuma novada Džūkstes pagastu, kur ar atklātu liesmu dega saimniecības ēka 80 m² platībā un piebūve 20 m²platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās trīs cilvēki. Ugunsdzēsējiem glābējiem izdevās nosargāt blakus esošo māju un malkas šķūni.

Piektdien, 22. jūnijā, ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Tukuma novada Jaunsātu pagastu, kur sabiedriskā ēkā dega elektriskā plīts 1m² platībā, kā arī uz Engures pagastu, kur dega sausā zāle un atkritumi 375m² platībā. Savukārt sestdien, 23. jūnijā, izsaukums tika saņemts uz Ziemeļu ielu Tukumā, kur dega atkritumi 10m² platībā, un Smārdes pagastu, kur dega sausā zāle un kūdra 200m² platībā. Vēl izsaukumi sestdien tika saņemti uz Alīnes ielu, Tukumā, kur dega šķūnis 2m² platībā.

Ziņas sniedza VUGD un Valsts policijas ZRP

Komentāri

  1. Daudz!Lai vadītu transportu.Nobrauks tev kāds radinieku kaut ar 0.20 promilēm,tad te būs no tevis raudāšana, kādēļ nav ieviests kad jābūt pa nullēm!

   1. tas taču Kalnbaļķīsu Māris, jau vairākus gadus braukā Tukums – Ragaciems pālī un apnarkojies, labi, ka beidzot kāds viņu paņēma, bet nu gan jau tāpat brauks, tiem, kam nav ar galvu kārtībā, tos šādi neizaudzināt, tam vajag Psihiatra palīdzību, bet ar varu jau nevienu mūsu valstī neārstē, diemžēl…

 1. Nozog degvielu 26eiriķu vērtībā saņem kriminālprocesu,nozog tev riteni 350e vērtībā kriminālprocesu atsaka,jā gudri gan pēdiņās mums tie tukpoļicaji nav ko teikt

 2. “jūnijā neilgi pēc 4.00 Tukuma novada Lapmežciema pagastā pa ceļu Sloka – Talsi kāds 1989. gadā dzimis vīrietis vadīja automašīnu «Volvo», būdams 0,71 promiles lielā alkohola reibumā” – Beidzot kāds paņēma to Māri Kalnbaļķīti pie dziesmas. Cik reizes jau nav saukta Policija, ka vizinās pālī pa Tukumu, bet kā nevar noķert tā nevar, laikam baigais gonščiks, vajadzētu uz Tukuma trasi kādreiz uzaicināt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *